2024-08-25 - Standup Igor Kwiatkowski - 318238 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeńStandup - Igor Kwiatkowski
Tylko śmiech nas ocali

Znajdź nocleg w pobliżu
Plakat Igor Kwiatkowski 318238
Kiedy: 2024-08-25, godzina 18:00:00
Gdzie: Ełk, Amfiteatr Ełckiego Centrum Kultury, Wojska Polskiego 47
Bilety od: 120zł

Kup Bilety na standup
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

O wydarzeniu

Wyjątkowy artysta kabaretowy Igor Kwiatkowski wraca z solowym, premierowym programem pt. "Tylko śmiech nas ocali"! To spektakl pełen zdziwienia nad światem, zaskoczenia codziennością i zdumienia, którego doświadczamy, obserwując rzeczywistość.

Igor Kwiatkowski dał się poznać z występów w renomowanym kabarecie "Paranienormalni" i licznych programach telewizyjnych. Dzięki swojemu talentowi artysta z powodzeniem powoływał do życia oryginalne i niezatarte postacie, takie jak Mariolka, Kryspin czy Jacek Balcerzak, których perypetie z zapartym tchem śledziła cała Polska!

Choć życie bywa trudne, to śmiech może nas ocalić. Igor Kwiatkowski pokaże w swoim nowym programie, jak wiele radości może dostarczyć wnikliwa obserwacja otaczającego świata. "Świat kradnie polskie piosenki", "Koniec Netflixa", "Kąpiel tylko raz w tygodniu", "Kobiety odnoszą liczne obrażenia" - to tylko kilka z tematów, z którymi zmierzy się artysta.

Talent i oryginalny styl to sceniczna wizytówka Igora Kwiatkowskiego, a spotkanie go na żywo nie może równać się z żadnym innym kabaretowym doświadczeniem! Sprawdź repertuar i zarezerwuj bilety na najbliższe występy Igora Kwiatkowskiego w programie pt. "Tylko śmiech nas ocali".

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na standup

Na koncercie wystąpią: Igor Kwiatkowski

Plakat Igor Kwiatkowski 318238

O artyście

Igor Kwiatkowski, niezrównany w swej wyobraźni i umiejętnościach parodystycznych, od lat zaskakuje coraz to nowymi kreacjami scenicznymi. Najpierw w kabarecie Paranienormalni, od kilku lat jako solista, nieprzerwanie bawi i zjednuje sobie sympatię tysięcy widzów. Bilety do nabycia na:

Znajdź nocleg w pobliżu