2024-02-04 - Igor Kwiatkowski - Tylko śmiech nas ocali - 231155 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń- Igor Kwiatkowski - Tylko śmiech nas ocali

Plakat Igor Kwiatkowski - Tylko śmiech nas ocali 231155
Kiedy: 2024-02-04, godzina 15:00:00
Gdzie: Grudziądz, Centrum Kultury Teatr, ul. Teatralna 1
Bilety od: 80.00zł

Kup Bilety na kabaret Znajdź nocleg w pobliżu
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

O wydarzeniu

Wyjątkowy artysta kabaretowy Igor Kwiatkowski wraca z solowym, premierowym programem pt. „Tylko śmiech nas ocali”! To spektakl pełen zdziwienia nad światem, zaskoczenia codziennością i zdumienia, którego doświadczamy, obserwując rzeczywistość.
Igor Kwiatkowski dał się poznać z występów w renomowanym kabarecie „Paranienormalni” i licznych programach telewizyjnych. Dzięki swojemu talentowi artysta z powodzeniem powoływał do życia oryginalne i niezatarte postacie, takie jak Mariolka, Kryspin czy Jacek Balcerzak, których perypetie z zapartym tchem śledziła cała Polska!
Choć życie bywa trudne, to śmiech może nas ocalić. Igor Kwiatkowski pokaże w swoim nowym programie, jak wiele radości może dostarczyć wnikliwa obserwacja otaczającego świata. „Świat kradnie polskie piosenki”, „Koniec Netflixa”, „Kobiety odnoszą liczne obrażenia” – to tylko kilka z tematów, z którymi zmierzy się artysta.
Talent i oryginalny styl to sceniczna wizytówka Igora Kwiatkowskiego, a spotkanie go na żywo nie może równać się z żadnym innym kabaretowym doświadczeniem!

Kup Bilety na kabaret Znajdź nocleg w pobliżu

Na koncercie wystąpią:

Plakat Igor Kwiatkowski - Tylko śmiech nas ocali 231155

O artyście

Kup Bilety na kabaret Znajdź nocleg w pobliżu

Znajdź nocleg w pobliżu