2024-09-27 - Igor Kwiatkowski - Tylko śmiech nas ocali - 318454 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń- Igor Kwiatkowski - Tylko śmiech nas ocali

Znajdź nocleg w pobliżu
Plakat Igor Kwiatkowski - Tylko śmiech nas ocali 318454
Kiedy: 2024-09-27, godzina 20:00:00
Gdzie: Wodzisław Śląski, Wodzisławskie Centrum Kultury, Kubsza 17
Bilety od: 120.00zł

Kup Bilety na kabaret
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

O wydarzeniu

Wyjątkowy artysta kabaretowy Igor Kwiatkowski wraca z solowym, premierowym programem pt. „Tylko śmiech nas ocali”! To spektakl pełen zdziwienia nad światem, zaskoczenia codziennością i zdumienia, którego doświadczamy, obserwując rzeczywistość.
Igor Kwiatkowski dał się poznać z występów w renomowanym kabarecie „Paranienormalni” i licznych programach telewizyjnych. Dzięki swojemu talentowi artysta z powodzeniem powoływał do życia oryginalne i niezatarte postacie, takie jak Mariolka, Kryspin czy Jacek Balcerzak, których perypetie z zapartym tchem śledziła cała Polska!
Choć życie bywa trudne, to śmiech może nas ocalić. Igor Kwiatkowski pokaże w swoim nowym programie, jak wiele radości może dostarczyć wnikliwa obserwacja otaczającego świata. „Świat kradnie polskie piosenki”, „Koniec Netflixa”, „Kobiety odnoszą liczne obrażenia” – to tylko kilka z tematów, z którymi zmierzy się artysta.
Talent i oryginalny styl to sceniczna wizytówka Igora Kwiatkowskiego, a spotkanie go na żywo nie może równać się z żadnym innym kabaretowym doświadczeniem!

Kup Bilety na kabaret Plakat Igor Kwiatkowski - Tylko śmiech nas ocali 318454

Znajdź nocleg w pobliżu