2023-10-29 - Spektakl Iluzjonista Paweł Kwiecień - 209508 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeńSpektakl - Iluzjonista Paweł Kwiecień
Interaktywny pokaz iluzji dla całej rodziny ! - Spektakl PRAWDZIWEJ MAGII

Plakat Iluzjonista Paweł Kwiecień 209508
Kiedy: 2023-10-29, godzina 17:00:00
Gdzie: Chorzów, Miejski Dom Kultury Batory, Stefana Batorego 6
Bilety od: 25zł

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

O wydarzeniu

Zanurz się w magicznym świecie iluzji! Szukasz niesamowitych doznań i niezwykłej rozrywki? Przygotuj się na spektakularny pokaz iluzji, który porwie Cię ze stóp! Spektakl "PRAWDZIWEJ MAGII" to rozrywka dla całej rodziny Wejdźcie do świata magii i uwierzcie w marzenia.Bilety w sprzedaży 


Paweł Kwiecień - czyli jeden z najmłodszych polskich iluzjonistów! 20-sto letni artysta już od ponad 11 lat ma przyjemność występować w całej Polsce, jak i na świecie. Paweł jest artystą parków rozrywki oraz teatralnym reżyserem iluzji ("Empuzjon"- Teatr Śląski) , skąd większość widzów może znać jego magiczne zdolności.

Witajcie w świecie czarów i iluzji! Spektakl iluzji dla ccałych rodzin to niepowtarzalne widowisko, które zapewni niezapomniane emocje i fascynujące przeżycia dla całej wwidowni. W tym magicznym show będziecie świadkami niesamowitych sztuczek, tajemniczych zagadek i niezwykłych transformacji. Dołączcie do naszej drużyny odkrywców i przygotujcie się na wciągającą podróż przez świat iluzji! Zapierające dech w piersiach widowiskowe iluzje w iście bajkowym stylu! Gra świateł i starannie dobrana muzyka! Wszystko to razem tworzy klimat jak z bajek Disney'a. Ta podróż po świecie PRAWDZIWEJ MAGII to wzruszająca, jak i zarazem skłaniająca do refleksji magiczna opowieść. Iluzjonista Paweł Kwiecień zaprezentuje nie tylko widowiskowe efekty wizualne, ale również interaktywne elementy, które zaangażują Was w magię spektaklu. Każdy będzie miało okazję stać się uczestnikiem niezwykłych iluzji, które pobudzą wyobraźnię i zaskoczą nawet najbardziej spostrzegawczych. Niech członkowie Waszej rodziny doświadczą fascynującej mieszanki rozrywki, humoru i magii w spektaklu stworzonym specjalnie dla nich.


Bilety na nasz spektakl iluzji są ograniczone, więc nie zwlekajcie i zarezerwujcie już teraz, by zapewnić niezapomnianą przygodę w świecie tajemnic i czarów. Dołączcie do nas i stwórzcie wspomnienia, które będą trwać wiecznie!
Widowisko pełne kolorów, magii, zadziwienia oraz samych uśmiechniętych twarzy!

Dzieci do lat 2 wchodzą za darmo, miejsce na kolanach opiekuna.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu

Na koncercie wystąpią: Paweł Kwiecień

Plakat Iluzjonista Paweł Kwiecień 209508

O artyście

Paweł Kwiecień to jeden z najmłodszych polskich iluzjonistów, artysta energylandii, który z ekstrawaganckim spektaklem "the unbelievable" zabierze Was w niesamowitą podróż po świecie prawdziwej magii. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu

Znajdź nocleg w pobliżu