2022-09-26 - Film InlanDimensions: Filmy krótkometrażowe: Kanoyama. Ostatni dzień, Kompas, Śpiący owad - 99246 - Portal kapele.net

Film - InlanDimensions: Filmy krótkometrażowe: Kanoyama. Ostatni dzień, Kompas, Śpiący owad
InlanDimensions: Filmy krótkonmetrażowe: Kanoyama. Ostatni dzień, Kompas, Śpiący owad (2D/napisy ENG)

Kiedy: 2022-09-26, godzina 19:00:00
Gdzie: Gdańsk, Kino Kameralne Cafe, ul. Lektykarska 4
Bilety od: 25.00zł

To wydarzenie już się odbyło
Sprawdź podobne Znajdź nocleg w pobliżu

Film InlanDimensions: Filmy krótkometrażowe: Kanoyama. Ostatni dzień, Kompas, Śpiący owad Gdańsk 2022-10-03
InlanDimensions: Filmy krótkonmetrażowe: Kanoyama. Ostatni dzień, Kompas, Śpiący owad (2D/napisy ENG)
Bilety do kina Więcej

O wydarzeniu

Kanoyama. Ostatni dzień

Historia opowiada o ostatnim dniu rozwodzącej się pary mieszkającej w Zushi, małym mieście położonym 60 km od Tokio. Gdy żona stara się, by ostatni dzień szybko przeminął, mąż zaprasza ją na spacer. Spacerują osobno w ciszy, ale w celu pozostawienia dobrych wspomnień ostatniego dnia zaczynają rozmawiać. Jednak im bardziej się do siebie zbliżają, tym bardziej zdają sobie sprawę, że to już jest koniec.

Kompas

Gdy Tsuki, 10-letnia dziewczynka, traci kotkę Mimi, która była z nią odkąd tylko pamięta idzie na cmentarz i chłodno wpatruję się w dym z krematorium. Nagle nad brzegiem spotyka dziwną istotę, która przypomina kota wyglądającego jak Mimi. Zdezorientowana Tsuki słyszy jak kot mówi do niej: ?Już dobrze, zaprowadzę cię do domu?, po czym łapie dziewczynkę za rękę i razem wyruszają w podróż.

Śpiący owad

Kanako Seri jest gitarzystką w trzyosobowym zespole. Na próby dojeżdża autobusem, w którym pewnego razu słyszy fascynującą melodię nuconą przez starszą panią. Zaintrygowana, postanawia nie wysiadać i jedzie do ostatniego przystanku. Po drodze doświadcza niezwykłych rzeczy wraz z pasażerami wsiadającymi i wysiadającymi z autobusu. Okrywa, że może mieć dar, jak i to że inni też mogą posiadać niezwykłe umiejętności.

Filmy wyświetlanye z angielskimi napisami.

To wydarzenie już się odbyło
Sprawdź podobne

Na koncercie wystąpią:

O artyście

To wydarzenie już się odbyło
Sprawdź podobne

Znajdź nocleg w pobliżu