2023-05-13 - Spektakl Inteligenci - 155364 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Spektakl - Inteligenci
Komedia teatralna w gwiazdorskiej obsadzie

Kiedy: 2023-05-13, godzina 16:00:00
Gdzie: Wrocław, Teatr Polski, ul. G. Zapolskiej 3
Bilety od: 130zł

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Inteligenci to komedia teatralna w gwiazdorskiej obsadzie, która w lekki, a zarazem prowokujący do myślenia sposób zadaje trudne pytania. Czy mimo różnic w poglądach i sposobie życia współczesna rodzina może się porozumieć?

Anna (Izabela Kuna) i Szczepan (Wojciech Malajkat) tworzą na pozór zgrane małżeństwo reprezentujące polską inteligencję. Pewnego dnia dowiadują się, że ich starszy syn jest zamieszany w pobicie czarnoskórego kolegi. To zdarzenie zaburza rodzinną harmonię, ujawnia sekrety i prowokuje rozmowy, które na zawsze zmienią dotychczasowe życie bohaterów. "Inteligenci" w uniwersalny sposób pokazuje losy rodziny i porusza problemy, jakie spotykają nas wszystkich. Stereotypy i etykiety, które znamy z mediów ("prawak", "lewak", "narodowiec", "feministka") mocno wpływają na nasze życie i nie tak łatwo się ich pozbyć. A co najgorsze - utrudniają nam rozmowy nawet z najbliższymi.

Izabela Kuna, Wojciech Malajkat i Agata Kulesza tworzą w sztuce "Inteligenci" wyjątkowe role. Dzięki temu od samego początku wciągają nas w historię pełną emocji i humoru. Ten znakomity spektakl będziecie mogli zobaczyć w wielu miastach w całej Polsce. Polecamy zapoznać się z aktualnym repertuarem wydarzeń teatralnych, aby zawsze wiedzieć, co gramy w Waszej okolicy.

"Inteligenci" - komedia teatralna 2022


Autor: Marek Modzelewski
Reżyseria: Wojciech Malajkat
Scenografia: Wojciech Stefaniak

Obsada:
Agata Kulesza / Magdalena Stużyńska
Izabela Kuna / Anita Sokołowska
Wojciech Malajkat
Maciej Łączyński / Maciej M. Tomaszewski (II rok Wydziału Aktorskiego AT w Warszawie, debiut teatralny)


Produkcja: Katarzyna Fukacz i Damian Słonina (Tito Productions)

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety do teatru

Na koncercie wystąpią: Agata Kulesza/Magdalena Stużyńska, Izabela Kuna/Anita Sokołowska, Wojciech Malajkat i inni

O artyście

Autor sztuki Marek Modzelewski i reżyser Wojciech Malajkat sprawnie i z humorem opowiadają historię jednej rodziny, ale kontekst tej opowieści jest uniwersalny. To już nie tylko konflikt małżeński, czy pokoleniowy, to znana wszystkim wojna polsko-polska, która toczy się w czterech ścianach wielu domów. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety do teatru

Znajdź nocleg w pobliżu

Gdzie są najbliższe Spektakle Inteligenci?

Jakie są najbliższe wydarzenia Wrocław?