2023-05-19 - Koncert Janusz Radek - 154719 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Koncert - Janusz Radek
Po raz kolejny w NieTeatrze, by zachwycić i poruszyć widzów wyjątkowością swojej muzyki

Kiedy: 2023-05-19, godzina 17:30:00
Gdzie: Białystok, NieTeatr, ul. Sienkiewicza 4
Bilety od: 90zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Janusz Radek to niekwestionowany król liryki, nie tylko krakowskiej, a także mistrz charakterystycznych i wyjątkowych interpretacji. Od 30 lat obecny na scenie, na której nie tylko muzyką i unikalnym głosem, ale także inteligentnym dialogiem i pełnym dystansu żartem tworzy wyjątkową i pełną emocji atmosferę. Podążając za głosem widzów zaprosiliśmy artystę ponownie scenę Nie Teatru, a w solowym recitalu usłyszymy go 19 maja, dwukrotnie.

Janusz Radek to artysta niebanalny i niezwykle charyzmatyczny. Na swoim koncie ma współpracę z takimi artystami jak: Zbigniew Preisner, Leszek Możdżer, Stanisław Syrewicz, Piotr Zander, Piotr Rubik, Mateusz Pospieszalski, Leszek Biolik czy Robert Kasprzycki. Wielokrotnie nagradzany za swoje osiągnięcia muzyczne. Wydał 9 płyt z czego 3 pokryły się złotem. Dzięki muzycznej różnorodności Januszowi za każdym razem udaje się poruszyć widzów znużonych banałem, zachwycić odbiorców poszukujących oryginalności i świeżości w nowych aranżacjach najbardziej znanych utworów, jak również wzruszyć słuchaczy, którzy w muzyce szukają wyjątkowych emocji i oryginalności. Prywatnie to także miłośnik sportu, pieszych wędrówek, niepraktykujący historyk i aktywny mąż i tata. Zapraszamy, by w Nie Teatrze dzielić jego pasję muzyczną.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią: Janusz Radek

O artyście

Janusz Dariusz Radek ? polski wokalista i aktor teatralnych inscenizacji muzycznych. Członek Akademii Fonograficznej ZPAV. Janusz Radek ukończył w 1987 II Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Starachowicach. Absolwent historii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu