2024-07-21 - Inne JazZamek Czersk 2024 // Grażyna Łobaszewska - 331178 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeńInne - JazZamek Czersk 2024 // Grażyna Łobaszewska

Znajdź nocleg w pobliżu
Plakat JazZamek Czersk 2024 // Grażyna Łobaszewska 331178
Kiedy: 2024-07-21, godzina 16:00:00
Gdzie: Czersk, woj. mazowieckie, Zamek Czersk, plac Tysiąclecia 1
Bilety od: 40.00zł

Kup Bilety
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

O wydarzeniu

W lipcu dziedziniec zamku w Czersku ponownie stanie się koncertowym sercem południowego Mazowsza. Już po raz piąty, w ramach festiwalu JazZamek Czersk, zamkowa scena ożyje dźwiękami najlepszej polskiej muzyki jazzowej. Trzy niedziele lipca przyniosą niezapomniane muzyczne przeżycia, przyciągając miłośników jazzu z różnych zakątków kraju.

Na zakończenie festiwalu, 23 lipca, na scenie pojawi się Grażyna Łobaszewska – legenda polskiej sceny muzycznej, znana z wyjątkowego głosu i charyzmatycznych występów. Jej koncert będzie nie tylko okazją do usłyszenia największych przebojów artystki, ale także do zanurzenia się w jej nastrojowych interpretacjach jazzowych standardów.

Łobaszewska wraz ze swoim zespołem zamknie V edycję JazZamek Czersk, zapewniając publiczności niezapomniany wieczór pełen wzruszeń i muzycznych uniesień.

� BILETY:
�w przedsprzedaży - 40 zł (osoba dorosła)
�w dniu koncertu - 50 zł (osoba dorosła) - uprawnia do zwiedzania zamku w ciągu całego dnia
�dzieci do lat 4 (włącznie) wchodzą z rodzicami - bezpłatnie
�dzieci powyżej 4 lat, uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych. osoby z niepełnosprawnościami - bilet ulgowy w cenie 13 zł (prosimy o zakup biletów na wydarzenie: Historia Viva | ZŁOTY WIEK, CZYLI SŁODKA SZESNASTKA lub w kasie zamkowej)
�mieszkańcy gminy Góra Kalwaria posiadacze karty "Moja Dobra Karta" - zniżka 20 % (tylko przy zakupie biletu w kasie zamkowej)

W cenie biletu:

plenerowy koncert jazzowy zwiedzanie średniowiecznego zamku udział w wydarzeniu z cyklu Historia Viva dla dzieci udział w rysunkowym plenerze (godz. 13-16) piknikowe afterparty (we własnym zakresie)

Na terenie będą dostępne leżaki i krzesła (liczba ograniczona), można też zabrać ze sobą własne siedziska, koce, a nawet wypełnione kosze piknikowe. W trakcie całego wydarzenia, będzie działała karczma serwująca ciepłe i zimne potrawy a także kraftowe piwa.

Organizatorem wydarzenia jest Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii. Serdecznie zapraszamy!

Współfinansowano ze środków ZAW STOART

Kup Bilety Plakat JazZamek Czersk 2024 // Grażyna Łobaszewska 331178

Znajdź nocleg w pobliżu