2023-03-31 - Spektakl Jezioro Łabędzie - Grand Kyiv Classical Ballet - 89586 - Portal kapele.net

Spektakl - Jezioro Łabędzie - Grand Kyiv Classical Ballet

Kiedy: 2023-03-31, godzina 19:00:00
Gdzie: Kalisz, Hala "Kalisz Arena", ul. H. Sawickiej 22-24
Bilety od: 95.00zł

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Zespół Grand Kyiv Classical Ballet rozpoczął swoją działalność koncertową w 2004 roku od trasy koncertowej po Francji, gdzie został uznany przez prasę. Po udanym debiucie na rynku baletowym pojawiło się wiele ofert koncertowych z wielu krajów na całym świecie.- Ameryka, Chiny, Hiszpania, Holandia, Polska, Norwegia, Belgia.

Cała Kijowska trupa składa się z uznanych mistrzów baletu klasycznego o najwyższym poziomie światowej klasy umiejętności wykonawczych
W repertuarze firmy prawie cały klasyczny repertuar "Jezioro łabędzie"," Dziadek do orzechów"," Don Kichot"," Gisele","Królewna Śnieżka".... Dekoracje i kostiumy są tworzone przez najlepszych rzemieślników z Kijowa.

O programie:
"Jezioro łabędzie" to światowy balet, który od ponad 100 lat pozostaje priorytetem w sercach widzów. Jako symbol ten spektakl wielu kojarzy się ze sztuką baletową. Dziś "Jezioro łabędzie" jest ozdobą repertuaru prawie wszystkich głównych teatrów na świecie.

Podstawą Baletu była starożytna niemiecka legenda o pięknej księżniczce Odette, którą czarownik Rothbart zamienił w łabędzia swoją klątwą. Jest to mistyczna historia opowiedziana na podstawie genialnej muzyki Piotra Czajkowskiego i oparta na kontrastach walki światła i ciemności, Odette Odilli. Gdzie dobro zwycięża zło.

Czas trwania imprezy 2 godziny, w dwóch oddziałach z 1 przerwą.

Kup Bilety do teatru

Na koncercie wystąpią:

O artyście

Kup Bilety do teatru

Znajdź nocleg w pobliżu