2023-04-03 - Koncert Joanna Kołaczkowska - 154226 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Koncert - Joanna Kołaczkowska
Recital Joanny Kołaczkowskiej - Hrabina Pączek

Kiedy: 2023-04-03, godzina 20:00:00
Gdzie: Wrocław, Impart Centrum, ul. Piłsudskiego 19
Bilety od: 130zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

"Hrabina Pączek" to wyjątkowy recital najpotężniejszego kobiecego głosu polskiej sceny kabaretowej!

Artystka znana przede wszystkim z kabaretów "Potem" i "Hrabi" tym razem występuje na scenie solo. Podczas recitalu usłyszymy zupełnie nowe piosenki stworzone przy współpracy z wyjątkowymi osobistościami polskiej sceny kabaretowej, przeplatane zabawnymi historiami z pierwszej ręki. Od zawsze na scenie byłam w grupce, nawet namawiałam lidera kabaretu Potem Władka Sikorę, żeby wymyślał chórki w moich piosenkach, bo nie chciałam stać sama na scenie. Wolałam, żeby ludzie nie skupiali się tylko na mnie. Teraz, w recitalu "HRABINA PĄCZEK - czyli muzyczny stand-up" buduję opowieść wokół siebie i wokół piosenek, które trochę mają odciągać uwagę ode mnie. Zobaczymy, czy to się udaje - mówi Kołaczkowska.

Muzyki potrzebuję jak powietrza, jak wiatru, który przegania? chcę by jego powiew mnie porywał, unosił na barana, a potem grzecznie zanosił do domu. Chcę, by piosenki mną poniewierały i wyrywały mi włosy. Marzeniem moim jest stworzenie takich piosenek, które będą żyły i od czasu do czasu wyrwą komuś choć jeden włos.

Joannie Kołaczkowskiej na scenie towarzyszą Piotr Koźbielski oraz kolega z Kabaretu Hrabi - Łukasz "Lopez" Pietsch na instrumentach klawiszowych.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią: Joanna Kołaczkowska

O artyście

Artystka znana przede wszystkim z kabaretów Potem i Hrabi tym razem występuje na scenie solo. Podczas recitalu usłyszymy zupełnie nowe piosenki stworzone przy współpracy z wyjątkowymi osobistościami polskiej sceny kabaretowej, przeplatane zabawnymi historiami z pierwszej ręki. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu

Gdzie są najbliższe koncerty Joanna Kołaczkowska?

Jakie są najbliższe wydarzenia Wrocław?