2024-11-17 - Spektakl Jutro będzie futro (oryg. Not Now, Darling) - 341967 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeńSpektakl - Jutro będzie futro (oryg. Not Now, Darling)
Jutro będzie futro

Znajdź nocleg w pobliżu
Plakat Jutro będzie futro (oryg. Not Now, Darling) 341967
Kiedy: 2024-11-17, godzina 15:30:00
Gdzie: Zielona Góra, Filharmonia Zielonogórska, Plac Powstańców Wielkopolskich 10
Bilety od: 120zł

Kup Bilety do teatru
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

O wydarzeniu

"Jutro będzie futro (oryg. Not Now, Darling)"

Autorzy: Ray Cooney i John Chapman
Przekład: Elżbieta Woźniak
Reżyseria: Dariusz Taraszkiewicz

Występują:
Anna Gzyra / Karolina Nowakowska
Bella Olejnik / Beata Olga Kowalska
Agnieszka Kaczorowska / Daria Zawratyńska
Magda Turczeniewicz / Agata Załęcka
Marek Włodarczyk
Marcin Mroczek / Rafał Mroczek / Wojciech Błach
Tomasz Oświeciński / Robert Wabich
Kazik Mazur / Rafał Kwietniewski


Kwartet skąpo ubranych pań, bielizna gęsto wypadająca przez okno, sterty pieniędzy i kochanki schowane w szafie - "Jutro będzie futro" to pikantna farsa Ray'a Cooney'a (autora trzech części teatralnego megahitu Mayday), która pozostawia uśmiech na twarzy na długo po zakończeniu spektaklu.

Gilbert Bodley, właściciel ekskluzywnego salonu futer, nigdy nie ma dość pięknych kobiet. Teraz chce rozpieścić nowym futrem kolejną swą kochankę, Janie. Musi to jednak zrobić tak, by nie zdenerwować jej męża. Proponuje więc mężczyźnie ogromny rabat - i jest bardzo niemile zaskoczony, kiedy mąż Janie postanawia kupić futro… swej kochance. A to dopiero początek całego zamieszania: niekończąca się seria pomyłek właśnie zaczyna się rozkręcać!

"Jutro będzie futro" to beztroska komedia, pełna wybuchowej energii, przebieranek i niegrzecznych żartów. Niezwykły wdzięk, znakomite tempo i precyzja sprawiają, że ta klasyka brytyjskiego humoru jest od lat hitem teatralnych scen, wywołując u widzów z całego świata niekończące się salwy śmiechu.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety do teatru

Na koncercie wystąpią: Anna Gzyra/Karolina Nowakowska, Bella Olejnik/Beata Olga Kowalska, Marek Włodarczyk i inni

Plakat Jutro będzie futro (oryg. Not Now, Darling) 341967

O artyście

Kwartet skąpo ubranych pań, bielizna gęsto wypadająca przez okno, sterty pieniędzy i kochanki schowane w szafie - “Jutro będzie futro” to pikantna farsa Ray'a Cooney'a (autora trzech części teatralnego megahitu Mayday), która pozostawia uśmiech na twarzy na długo po zakończeniu spektaklu. Gilbert Bodley, właściciel ekskluzywnego salonu futer, nigdy nie ma dość pięknych kobiet. Teraz chce rozpieścić nowym futrem kolejną swą kochankę, Janie. Musi to jednak zrobić tak, by nie zdenerwować jej męża. Proponuje więc mężczyźnie ogromny rabat - i jest bardzo niemile zaskoczony, kiedy mąż Janie postanawia kupić futro… swej kochance. A to dopiero początek całego zamieszania: niekończąca się seria pomyłek właśnie zaczyna się rozkręcać! “Jutro będzie futro” to beztroska komedia, pełna wybuchowej energii, przebieranek i niegrzecznych żartów. Niezwykły wdzięk, znakomite tempo i precyzja sprawiają, że ta klasyka brytyjskiego humoru jest od lat hitem teatralnych scen, wywołując u widzów z całego świata niekończące się salwy śmiechu. Bilety do nabycia na:

Znajdź nocleg w pobliżu