2023-05-17 - Koncert Juwenalia Krakowskie - 155369 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Koncert - Juwenalia Krakowskie
STREFA PLAŻA - JuweŚroda - KIZO | x | x | x |

Kiedy: 2023-05-17, godzina 18:00:00
Gdzie: Kraków, Korty tenisowe, ul. Rostafińskiego
Bilety od: 40zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Juwenalia Krakowskie to jedna z największych imprez muzycznych w stolicy Małopolski. W 2023 odbędą się w dniach 16 - 21.05.

Na 4 strefach rozrzuconych po Krakowie studenci będą mieli okazję usłyszeć swoich ulubionych artystów na żywo, rywalizować podczas różnych konkurencji sportowych, czy też zintegrować się ze znajomymi. Strefa Plaża to jeden z punktów na mapie, w którym będą odbywać się koncerty oraz inne aktywności. Strefa znajduje się na terenie Miasteczka Studenckiego AGH.

KIZO - polski raper i twórca tekstów, a także pierwszy znany artysta podczas tegorocznych Juwenaliów. Na scenie zabłysnął już w 2009 roku, a swój pierwszy album wydał w 2018 roku. Następnie rokrocznie wydawał kolejne albumy. Łącznie ma ich już 7, z czego 4 z nich uzyskały status platynowych płyt. Jego hit "Disney" wybrzmiewał w radio, w klubach i na ulicach. Personalnie związany jest z wytwórnią chillwagon, pod której patronatem wydał ostatnie 3 płyty.


TRIBBS, a w zasadzie Mikołaj Trybulec to aktualnie jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich producentów. Tribbs odświeża klasyki polskiej muzyki i prezentuje je w nowej, odświeżonej odsłonie. Jego wersja przeboju Krzysztofa Krawczyka - Ostatni raz zatańczysz ze mną - ma w tej chwili na YouTube 23 miliony wyświetleń. Inne kultowe kawałki, które przerobił Tribbs to Bal wszystkich świętych Budki Suflera i Dzieci Wybiegły Elektrycznych Gitar. Tribbs jest też współautorem utworów dla Olivera Heldensa, zwycięzcy Eurowizji 2019 Duncana Laurence'a oraz propozycji na konkurs (Czechy 2019, Hiszpania 2020, Austria 2021).

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią: Kizo, Lady Pank, Bracia Figo Fagot

O artyście

Juwenalia Krakowskie to jedna z największych imprez muzycznych w stolicy Małopolski. W 2023 odbędą się w dniach 16 - 21.05. Na 4 strefach rozrzuconych po Krakowie studenci będą mieli okazję usłyszeć swoich ulubionych artystów na żywo, rywalizować podczas różnych konkurencji sportowych, czy też zintegrować się ze znajomymi. Strefa Plaża to jeden z punktów na mapie, w którym będą odbywać się koncerty oraz inne aktywności. Strefa znajduje się na terenie Miasteczka Studenckiego AGH. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu