2023-05-20 - Koncert Juwenalia Krakowskie - 155378 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Koncert - Juwenalia Krakowskie
STREFA PLAŻA - JuweSobota - Lady Pank | x | x |

Kiedy: 2023-05-20, godzina 18:00:00
Gdzie: Kraków, Korty tenisowe, ul. Rostafińskiego
Bilety od: 40zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Juwenalia Krakowskie to jedna z największych imprez muzycznych w stolicy Małopolski. W 2023 odbędą się w dniach 16 - 21.05.

Na 4 strefach rozrzuconych po Krakowie studenci będą mieli okazję usłyszeć swoich ulubionych artystów na żywo, rywalizować podczas różnych konkurencji sportowych, czy też zintegrować się ze znajomymi. Strefa Plaża to jeden z punktów na mapie, w którym będą odbywać się koncerty oraz inne aktywności. Strefa znajduje się na terenie Miasteczka Studenckiego AGH.

LADY PANK to kultowy zespół, który zagra na naszej scenie podczas Juwenaliów Krakowskich. Jest to jedna z najpopularniejszych grup w historii polskiego rocka. Od początku swojego istnienia, czyli od roku 1981, przyciąga do swojej muzyki szerokie grono odbiorców. Teksty ich piosenek, takich jak "Mała Lady Punk", "Kryzysowa narzeczona", "Mniej niż zero", Zawsze tam, gdzie ty", stały się hitami, które nigdy się nie starzeją. Zespół wydał ponad 20 albumów i zagrał tysiące koncertów, a ich występy na żywo wciąż zachwycają fanów.


NOCNY KOCHANEK to zespół znany z dystansu do samych siebie oraz swojego heavy metalowego wizerunku. W 2015 roku ukazała się pierwsza płyta grupy o tajemniczym tytule "Hewi Metal". Dzięki wydanej w styczniu 2017 roku drugiej płyty "Zdrajcy Metalu" kariera Nocnego Kochanka nabrała tempa. Przez kilka lat grania zespół grał na największych scenach klubowych i festiwalowych w Polsce. Nocny Kochanek poprzez wykorzystanie humoru, dystansu do rzeczywistości, pastiszu oraz zabawy językowej kreuje obraz polskiej subkultury metalowej.


Bilety ulgowe - przysługują osobom posiadającym legitymacje studencką lub doktorancką.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią: Kizo, Lady Pank, Bracia Figo Fagot

O artyście

Juwenalia Krakowskie to jedna z największych imprez muzycznych w stolicy Małopolski. W 2023 odbędą się w dniach 16 - 21.05. Na 4 strefach rozrzuconych po Krakowie studenci będą mieli okazję usłyszeć swoich ulubionych artystów na żywo, rywalizować podczas różnych konkurencji sportowych, czy też zintegrować się ze znajomymi. Strefa Plaża to jeden z punktów na mapie, w którym będą odbywać się koncerty oraz inne aktywności. Strefa znajduje się na terenie Miasteczka Studenckiego AGH. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu