2022-07-10 - Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec - ARIACI - 68778 - Portal kapele.net

- Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec - ARIACI

Kiedy: 2022-07-10, godzina 19:00:00
Gdzie: Biała Podlaska, Amfiteatr, ul. Warszawska 12
Bilety od: 80.00zł

Kup Bilety na kabaret Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Badania dowodzą, że statystyczny Polak do opery idzie raz na 150 lat. Udając się na spektakl ?Ariaci?, będzie można? mieć to z głowy. Hrabi i Jakubiec udowadniają, że opera może być dla człowieka zrozumiała, pouczająca, wzruszająca, a nawet zabawna.

Kabaret Hrabi to esencja purnonsensowego dowcipu, a zarazem jedyny bodaj kabaret, na którego spektaklach zdarzają się przypadki zasłabnięcia ze śmiechu. Niezmiennie bawią odkrywczym spojrzeniem na relacje damsko-męskie, niekonwencjonalnym podejściem do wyzwań codzienności i prezentowaniem sposobów na radzenia sobie z przeciwnościami losu. W tym roku Hrabi zyskuje pełnoletność - w 2020 mija dokładnie 18 lat od początku ich działalności! W czasie ich wizyty w Lublinie możemy spodziewać się kabaretowego występu na najwyższym poziomie ? kobieca energia Joanny Kołaczkowskiej świetnie rezonuje z męskim podejściem reszty zespołu czyniąc spotkanie niezwykłym przeżyciem, po którym dobry humor pozostaje z nami na długo.

Czesław Jakubiec to z kolei śpiewak, meloman i komik. Jako śpiewak operowy, obdarzony poczuciem humoru, od lat z powodzeniem łączy dwa światy ? muzyczny i komediowy. W widowiskach na pograniczu koncertu i kabaretu, wyśmienita muzyka komponuje się z błyskotliwym żartem, a całość, obok solidnej porcji oczyszczającego śmiechu ? dostarcza kilku łez wzruszenia.

Wykonawcy: Joanna Kołaczkowska, Dariusz Kamys, Tomasz Majer, Łukasz Pietsch, Czesław Jakubiec

Kup Bilety na kabaret

Na koncercie wystąpią:

O artyście

Kup Bilety na kabaret