2025-12-01 - Kabaret Młodych Panów - nowy program: 20 lecie - Z żartami nie ma żartów - 331008 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń- Kabaret Młodych Panów - nowy program: 20 lecie - Z żartami nie ma żartów

Znajdź nocleg w pobliżu
Plakat Kabaret Młodych Panów - nowy program: 20 lecie - Z żartami nie ma żartów 331008
Kiedy: 2025-12-01, godzina 19:00:00
Gdzie: Łódź, Teatr Wielki, Plac Dąbrowskiego
Bilety od: 100.00zł

Kup Bilety na kabaret
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

O wydarzeniu

Już w 2025 roku Kabaret Młodych Panów, obchodzić będzie 20-lecie działalności artystycznej.

Dwie dekady pełne występów, niesamowitych podróży i zaskakujących zwrotów akcji zaowocowały ogromną popularnością i sympatią wśród widzów.

Z okazji 20 lecia, Kabaret Młodych Panów przygotował dla swoich fanów coś wyjątkowego – nowy premierowy program: „Z ŻARTAMI NIE MA ŻARTÓW”.

Program ten jest hołdem dla dotychczasowej drogi artystycznej i jednocześnie zaproszeniem do wspólnego
świętowania tego wyjątkowego jubileuszu. W najnowszym programie widzowie będą mieli okazję ponownie spotkać się z ulubionymi postaciami, które na przestrzeni lat wywoływały najwięcej śmiechu i wzruszeń. Nie zabraknie także momentów pożegnań z postaciami, które na zawsze zapiszą się w historii kabaretu.

Program zapowiada się jako wyjątkowa mieszanka satyry, inteligentnego humoru i ostrej obserwacji otaczającego nas świata. Kabaret Młodych Panów po raz kolejny będzie udowadniał, że humor, to potężna broń z którą nie ma żartów.
„Nie spoczywamy na laurach” – mówią artyści, zapewniając, że w programie „Z żartami nie ma żartów” widzowie zobaczą wyłącznie premierowy materiał. Panowie obiecują dalszy rozwój i ciągłe poszukiwanie nowych form wyrazu artystycznego.

Kabaret Młodych Panów zaprasza wszystkich na wspólne świętowanie 20-lecia na scenie. „Z żartami nie ma żartów” to nie tylko podsumowanie dotychczasowej kariery, ale również obietnica dalszych lat pełnych humoru, refleksji i doskonałej zabawy.

Kup Bilety na kabaret Plakat Kabaret Młodych Panów - nowy program: 20 lecie - Z żartami nie ma żartów 331008

Znajdź nocleg w pobliżu