2024-05-23 - Kabaret Moralnego Niepokoju - 227702 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń- Kabaret Moralnego Niepokoju
Kabaret Moralnego Niepokoju w Nowym Programie "Na 100%"

Plakat Kabaret Moralnego Niepokoju 227702
Kiedy: 2024-05-23, godzina 19:00:00
Gdzie: Bielsk Podlaski, Bielski Dom Kultury, ul. 3 Maja 2
Bilety od: 90zł

Kup Bilety na kabaret Znajdź nocleg w pobliżu
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

O wydarzeniu

Jak mawiał Forrest Gump: Program "Kabaretu Moralnego Niepokoju" jest jak pudełko czekoladek: nigdy nie wiadomo na co się trafi, ale wiadomo że będzie super". Tak jest i tym razem. Klasycznie błyskotliwe teksty Roberta Górskiego w klasycznie błyskotliwym wykonaniu artystów Kabaretu Moralnego Niepokoju. Raz życiowo i konkretnie, raz abstrakcyjnie i zmysłowo. A zawsze śmiesznie. Przypomnicie sobie o tym co miłe i przyjemne, zapomnicie o tym, co kłopotliwe. 


Będzie 100% KMN w KMN, 100% cukru w cukrze, 100% tequili w tequili, i to takiej najlepszej, ze skorpionem. Co prawda skorpiona na chwilę w niej nie ma, ale i tak smakuje wyśmienicie. Roberta też zobaczycie. Spróbujcie! Daj się porwać niezapomnianej rozrywce. Zapraszamy!

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na kabaret Znajdź nocleg w pobliżu

Na koncercie wystąpią: Robert Górski, Przemysław Borkowski, Mikołaj Cieślak, Rafał Zbieć, Magdalena Stużyńska-Brauer

Plakat Kabaret Moralnego Niepokoju 227702

O artyście

KMN to jeden z najpopularniejszych w Polsce kabaretów. Zdobył on dużą popularność dzięki częstym występom w telewizji oraz błyskotliwym tekstom Roberta Górskiego. W emitowanym w latach 2003-2006 w TVP2 autorskim programie satyrycznym grupy pt. Tygodnik Moralnego Niepokoju co tydzień prezentowane były premierowe skecze. Kabaret skupia się głównie na sprawach społecznych, absurdach życia codziennego oraz nie stroni od polityki. Na przełomie 2007 i 2008 roku kabaret tworzył program pt. Miesięcznik Moralnego Niepokoju. Corocznie jest gospodarzem Kabaretowej Nocy Listopadowej. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na kabaret Znajdź nocleg w pobliżu

Znajdź nocleg w pobliżu