2024-12-07 - Kabaret Moralnego Niepokoju - 341519 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń- Kabaret Moralnego Niepokoju
Kabaret Moralnego Niepokoju - Normalne to to nie jest

Znajdź nocleg w pobliżu
Plakat Kabaret Moralnego Niepokoju 341519
Kiedy: 2024-12-07, godzina 16:00:00
Gdzie: Dąbrowa Górnicza, Pałac Kultury Zagłębia, Plac Wolności 1
Bilety od: 90zł

Kup Bilety na kabaret
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

O wydarzeniu

W dobie, gdy codzienność zaskakuje nas bardziej niż kiedykolwiek, Kabaret Moralnego Niepokoju postanowił wyrazić to na scenie, serwując nowe skecze pełne nieoczekiwanych zwrotów akcji. Czy to możliwe, że dzisiejsze "normalne" to zwykłe szaleństwo?


Kabaret Moralnego Niepokoju zaprasza na wieczór pełen nowych skeczy, w trakcie którego codzienne absurdy stają się źródłem śmiechu. Najnowszy program grupy to mieszanka śmiałych obserwacji i inteligentnej komedii, które bawią i zmuszają do refleksji. Premierowe skecze pełne są codziennych absurdów - od gołych kostek w mroźne dni po śmiałe rozmowy o zmieniającym się znaczeniu słów. Nie ma już normalnej zimy ze śniegiem, na pustyni była ostatnio powódź i zalało Dubaj, strach coś powiedzieć, bo cię zakrzyczą, że tak się nie mówi. Kiedyś były wspomnienia, teraz są wyłącznie traumy.


"Normalne to to nie jest" zaskakuje, bawi i pozostawia widza z przemyśleniami o świecie, który zmienia się na naszych oczach. Nie przegap tej komediowej uczty ducha, którą zapamiętasz na długo!

Występują:
Robert Górski
Mikołaj Cieślak
Przemysław Borkowski
Rafał Zbieć

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na kabaret

Na koncercie wystąpią: Robert Górski, Przemysław Borkowski, Mikołaj Cieślak, Rafał Zbieć, Magdalena Stużyńska-Brauer

Plakat Kabaret Moralnego Niepokoju 341519

O artyście

KMN to jeden z najpopularniejszych w Polsce kabaretów. Zdobył on dużą popularność dzięki częstym występom w telewizji oraz błyskotliwym tekstom Roberta Górskiego. W emitowanym w latach 2003-2006 w TVP2 autorskim programie satyrycznym grupy pt. Tygodnik Moralnego Niepokoju co tydzień prezentowane były premierowe skecze. Kabaret skupia się głównie na sprawach społecznych, absurdach życia codziennego oraz nie stroni od polityki. Na przełomie 2007 i 2008 roku kabaret tworzył program pt. Miesięcznik Moralnego Niepokoju. Corocznie jest gospodarzem Kabaretowej Nocy Listopadowej. Bilety do nabycia na:

Znajdź nocleg w pobliżu