2024-02-17 - Kabaret OT.TO - 231305 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń- Kabaret OT.TO
Kabaret OT.TO - "Prawdziwa inteligencja"

Plakat Kabaret OT.TO 231305
Kiedy: 2024-02-17, godzina 18:00:00
Gdzie: Legionowo, Poczytalnia, Tadeusza Kościuszki 8a
Bilety od: 80zł

Kup Bilety na kabaret Znajdź nocleg w pobliżu
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

O wydarzeniu

Zapraszamy na nową przebojową trasę koncertową kabaretu OT.TO - "Prawdziwa inteligencja" w składzie: Wiesław Tupaczewski, Andrzej Tomanek i Ryszard Makowski Ich występy to przede wszystkim niezwykła atmosfera, dużo muzyki i pozytywne wibracje. Bez dzielącej Polskę polityki. Od lat mottem Kabaretu OT.TO są słowa "dawać wszystkim ludziom radość swoim śpiewem to przyjemne jest jak nie wiem". 

Ceniony jest za swoją muzykalność i bezpośredni kontakt z widzami. Usłyszą Państwo najbardziej znane piosenki kabaretu OT.TO jak: Zasmażka, Wakacje, Droga Pani Sąsiadko, To już lato czy Stirlitz i Kloss oraz najnowsze piosenki z ostatnich płyt. Dużo muzyki, przebojowych piosenek autorskich, pastiszów, parodii przeplatanych żartami z siebie samych i z całego świata to recepta OT.TO na przyjemny, kulturalny wieczór, długowieczność i zdrowie.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na kabaret Znajdź nocleg w pobliżu

Na koncercie wystąpią: Kabaret OT.TO

Plakat Kabaret OT.TO 231305

O artyście

Kabaret OT.TO - polski kabaret założony w 1987 roku z inicjatywy Wiesława Tupaczewskiego. Swoją oficjalną działalność rozpoczął 1 stycznia 1990 roku, od kiedy to występował w składzie: Ryszard Makowski, Andrzej Piekarczyk, Andrzej Tomanek i Wiesław Tupaczewski. W styczniu 2001 roku Ryszard Makowski odszedł z Kabaretu OT.TO. Od tego czasu kabaret występuje w składzie trzyosobowym. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na kabaret Znajdź nocleg w pobliżu

Znajdź nocleg w pobliżu