2024-09-15 - Kabaret Trzecia Strona Medalu - 342285 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń- Kabaret Trzecia Strona Medalu
W nowym programie "Zuchwałość rzeczy marnych"

Znajdź nocleg w pobliżu
Plakat Kabaret Trzecia Strona Medalu 342285
Kiedy: 2024-09-15, godzina 18:30:00
Gdzie: Medyka, Sala Gimnastyczna, Medyka 285
Bilety od: 45zł

Kup Bilety na kabaret
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

O wydarzeniu

Premiera! Nowy program Kabaretu Trzecia Strona Medalu!


Po udanym roku Anno Domini 2023 wyruszamy w trasę z zupełnie nowym, świeżym programem pt. "Zuchwałość rzeczy marnych"! Tym razem odsłonimy trzecią stronę medalu sytuacji z którymi utożsamić może się każdy z nas, które wywołują emocje, spędzają sen z powiek, podnoszą ciśnienie, gotują wodę w czajniku ale ostatecznie... no właśnie! Humor nie do opisania a do doświadczenia na własnej skórze. Skierowany bezpośrednio w stronę widza i nastawiony na interakcje z publicznością. Spodziewaj się niespodziewanego! Czekają na Ciebie premierowe numery, piosenki, skecze z Ryjka 2023 (wygranego przez nas po raz drugi, decyzją publiczności Konkursu Na Boczku Rybnickiej Jesieni Kabaretowej) a i znajdzie się miejsce na HITA z ostatniego programu! Wszystko to okraszone muzyką na żywo na akordeonie! Na scenie niezmiennie: Marek Gajewski, Wojciech Smyk, Łukasz Adamus i Szczepan Szubzda! Nie może Cię zabraknąć! Bez ciebie nie gramy! Chyba, że zamiast Ciebie przyjdzie ktoś inny.


Bilety: 

- 45zł przedsprzedaż

- 60 zł w dniu występu

Kabaret Trzecia Strona Medalu - ulubieńcy publiczności! Zwycięzcy największych festiwali kabaretowych 2023! W tym: 

Zwycięzcy Ryjkowego Konkursu na Boczku "27.RYJEK 2023" w Rybniku! (decyzja publiczności).

Laureaci Grand Prix 20. Festiwalu "TRYBUNAŁY UŚMIECHU 2023" w Piotrkowie Trybunalskim!

Laureaci I Nagrody podczas 23. Festiwalu Kabaretowego "FERMENTY 2019″ w Bielsku-Białej! (decyzja publiczności). Laureaci III Nagrody oraz Nagrody Publiczności podczas 44. Lidzbarskich Wieczorów Humoru i Satyry "LWHiS 2023″ w Lidzbarku Warmińskim!

Laureaci II Nagrody oraz Nagrody Publiczności podczas 40. Turnieju Łgarzy w Bogatyni! 


Został zainicjowany w 2011 w Przemyślu, a od 2013 roku związany jest z krakowską sceną kabaretową. To paczka facetów o satyrycznym i prześmiewczym podejściu do życia, których zainteresowanie przerodziło się w pasję. To mieszanka młodości i doświadczenia przy akompaniamencie akordeonu. Obrońcy piosenki kabaretowej. Uczestnicy ponad 90 festiwali kabaretowych, laureaci ponad 70 nagród i wyróżnień, w tym zwycięzcy Ryjkowego Konkursu na Boczku 2022 i 2023!

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na kabaret

Na koncercie wystąpią: Marek Gajewski, Wojciech Smyk, Łukasz Adamus, Szczepan Szubzda, Damian Filowicz

Plakat Kabaret Trzecia Strona Medalu 342285

O artyście

Kabaret Trzecia Strona Medalu został zainicjowany w 2011 w Przemyślu, a od 2013 roku związany jest z krakowską sceną kabaretową. To paczka facetów o satyrycznym i prześmiewczym podejściu do życia, których zainteresowanie przerodziło się w pasję. To mieszanka młodości i doświadczenia przy akompaniamencie akordeonu. Obrońcy piosenki kabaretowej. Uczestnicy ponad 80 festiwali kabaretowych, laureaci ponad 70 nagród i wyróżnień, w tym zwycięzcy Ryjkowego Konkursu na Boczku 2022. Twórcy hitu "Baby dają w szyję" Bilety do nabycia na:

Znajdź nocleg w pobliżu