2024-01-05 - Spektakl Karnawałowe Magic Show - 230897 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeńSpektakl - Karnawałowe Magic Show
Gwiazdy Światowej Iluzji na żywo

Plakat Karnawałowe Magic Show 230897
Kiedy: 2024-01-05, godzina 19:00:00
Gdzie: Olsztyn, Auditorium Maximum, al. Wojska Polskiego 13
Bilety od: 100zł

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

O wydarzeniu

Abrakadabra... 

To magiczne zaklęcie zna każde dziecko, a większość z nich przynajmniej raz w marzeniach przenosiło się w odległy świat, w którym stawało się Alicją z Krainy Czarów, bądź Harrym Potterem. Przed nami niesamowite show artystów z międzynarodowej grupy Champions of Illusion, gdzie triki i sztuczki znane dotąd z ekranu telewizora staną się rzeczywistością i będą dosłownie na wyciągnięcie ręki! 


Zapraszamy wszystkich od lat 3 do 103!!!


Czy to właśnie Twojemu dziecku uda się wyczarować królika? Poznać sekrety i prawdziwe zaklęcia? Przekonaj się sam i zarezerwuj bilety na jedyny taki pokaz iluzji!!! To będzie magiczny wieczór, w którym przeniesiecie się razem z dziećmi do magicznego świata spełnionych niemożliwości. Nie masz pomysłu na świąteczny prezent? Podaruj bilety do Krainy Czarów!!!

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu

Na koncercie wystąpią: Karnawałowe Magic Show

Plakat Karnawałowe Magic Show 230897

O artyście

Abrakadabra... to magiczne zaklęcie zna każde dziecko. Większość z nich przynajmniej raz w marzeniach przenosiło się w odległy świat, w którym stawało się Alicją z Krainy Czarów, bądź Harrym Potterem. Być może Was to zdziwi, ale macie przed sobą jedną z najciekawszych ofert w Polsce, dotyczącą widowisk iluzjonistycznych dla dzieci !!! Mnóstwo komicznych sytuacji, pełna interakcja z publicznością , choreografia, muzyka oraz wykonanie na miarę wielkiego spektaklu teatralnego ! Czy to właśnie Twojemu dziecku uda się wyczarować królika ? Poznać sekrety i prawdziwe zaklęcia ? Przekonaj się sam i zarezerwuj bilety na jedyny taki pokaz iluzji już dziś ! To będzie magiczny poranek w którym od razu przeniesiecie się razem z dziećmi do magicznego świata spełnionych niemożliwości. Sztuczki i triki znane dotąd tylko z telewizji ,staną się rzeczywistością !!! Zapraszamy szkoły, przedszkola i wszystkie dzieci już od lat 3 !!! Bilety do nabycia na:

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu

Znajdź nocleg w pobliżu