2023-05-11 - Karol Kopiec - 154991 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


- Karol Kopiec
Stand-up Nisko | Monika Nowogrodzka i Karol Kopiec

Kiedy: 2023-05-11, godzina 19:00:00
Gdzie: Nisko, Pub Kultowo, Kwiatkowskiego 3
Bilety od: 40zł

Kup Bilety na kabaret Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Nisko! Już 11 maja zapraszamy na wieczór komediowy ze stand-up'em! Wystąpią przed Wami:

KAROL KOPIEC w programie "Autodiagnoza"
Stand-up'er, improwizator. Na scenie od 2008 roku. Laureat praktycznie wszystkich polskich przeglądów komediowych. Wystąpił m.in. w kilku sezonach Comedy Central prezentuje, u Kuby Wojewódzkiego oraz na Roaście Michała Szpaka, który transmitowany był na antenie TVN'u. Kilkukrotnie mogliśmy go oglądać również na antenie TVP2 w takich programach jak: "Dzięki Bogu już weekend" oraz "Tylko dla dorosłych". Karol tak pisze o swoim programie: Mój najnowszy program zatytułowałem "Autodiagnoza" i bynajmniej nie będzie to stand-up o warsztatach samochodowych Będzie to próba odnalezienia siebie w tych jakże ciekawych czasach.

MONIKA NOWOGRODZKA w programie "TO SIĘ nie MOŻE UDAĆ"
Aktorka i komiczka. Od lutego tego roku występuje z nowym programem komediowym pt. "To się nie może udać", gdzie łączy różne formy, m.in. stand-up'u i piosenki. Grała na wielu scenach w całej Polsce, najdalej grała w Świnoujściu, Jaworze i Terespolu.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na kabaret

Na koncercie wystąpią: Karol Kopiec

O artyście

Karol Kopiec to polski komik uprawiający stand-up comedy. Występował zarówno w pierwszym jak i drugim sezonie Comedy Central Prezentuje. Uczestnik wielu przeglądów kabaretowych w Polsce, charakteryzujący się abstrakcyjnym poczuciem humoru zmieszanym ze sporą dawką improwizacji. Współpracował m.in. z: Instytutem Teatralnym, Teatrem Academia, Teatrem Improwizowanym Klancyk! Od roku współpracuje sam ze sobą. Od tego czasu jest częściej wzywany na dywanik, ale traktuje to, jako rozwój osobisty. Z owoców morza lubi śledzie, a ze sportów zimowych - basen i bieżnia. Uważa, że kradzież pianin jest nie kulturalna. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na kabaret

Znajdź nocleg w pobliżu