2022-10-16 - Koncert Kasia Dereń - 89828 - Portal kapele.net

Koncert - Kasia Dereń

Kiedy: 2022-10-16, godzina 18:00:00
Gdzie: Wołomin, Powiatowe Centrum Kultury Fabryczka, ul. Orwida 20
Bilety od: 20.00zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Kasia Dereń to genialna interpretatorka najpiękniejszych piosenek, obdarowana niezwykłą skalą i siłą wokalu, jeden z najbardziej nietuzinkowych głosów polskiej estrady. Ma na swoim koncie współpracę z wieloma polskimi artystami, których wspierała przez lata w chórkach. Zebrane w ten sposób doświadczenia pozwalają jej ze zdwojoną siłą stanąć na froncie sceny, rozpoczynając solową karierę. Szerszemu gronu odbiorców wokalistka dała się poznać solowymi singlami ?Just A Few Words?, ?Count On Me?, ?XXI? i ?Niespokojnie?.

12 listopada 2021r. ukazał się debiutancki album Kasi pt. ?Moje historie?. Już w pierwszym tygodniu preorderu zajął pierwsze miejsce w TOP 100 internetowej sprzedaży Empiku.

Podczas koncertu Kasia tak jak na płycie poprowadzi słuchacza poprzez różne emocje - począwszy od euforii, zadowolenia, radości, poprzez nadzieję, smutek, cierpienie, zadumę, aż do spełnienia, wdzięczności i zrozumienia. Doświadczenia i historie ubrane zostały w teksty i muzykę - tak, aby wachlarz różnych emocji mógł poruszyć, zatrzymać na chwilę, pozwolić każdemu odnaleźć kawałek siebie na tej płycie.

Podczas trasy koncertowej Kasi towarzyszyć będą znakomici muzycy z zespołu : Maciej Magnuski (gitara basowa), Kacper Sędek (perkusja), Rafał Łępa (instrumenty klawiszowe).

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią:

O artyście

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu