2023-06-25 - Kinguin PTW UNDERGROUND - 176286 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


- Kinguin PTW UNDERGROUND
PTW #4: THE MYSTERY

Kiedy: 2023-06-25, godzina 17:00:00
Gdzie: Wrocław, Czasoprzestrzeń, Tramwajowa 1-3
Bilety od: 100zł

Kup Bilety Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Prime Time Wrestling po raz pierwszy we Wrocławiu! Już 25 czerwca gala PTW #4: THE MYSTERY! Po galach w Chorzowie, Krakowie i Warszawie, przyszedł czas na Wrocław! Poprzednie duże gale PTW za każdym razem podnosiły wyznaczoną przez siebie poprzeczkę, dostarczając widowisko na najwyższym poziomie, prezentując walki polskich i zagranicznych gwiazd! Nie inaczej będzie już 25 czerwca, gdy odbędzie się czwarta duża gala Prime Time Wrestling, czyli PTW #4: THE MYSTERY!

Na gali odbędzie się finał turnieju drużynowego o mistrzostwa PTW Tag Team, w którym zmierzą się PAKA oraz Pure Gold. Poznamy w ten sposób pierwszych mistrzów w historii federacji! W karcie znajdą się również inne, niezwykle ciekawe pojedynki, które ogłaszać będziemy stopniowo. Obiecujemy, że emocji nie zabraknie, jak zawsze!

Wrestling to niesamowita forma rozrywki na żywo, skierowana do widza w każdym wieku. Przekonajcie się sami już 25 czerwca od godziny 17:00! Nie pożałujecie!

PTW #4: THE MYSTERY
25 czerwca, 17:00
Wrocław, ul. Tramwajowa 1-3 (Czasoprzestrzeń)

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety

Na koncercie wystąpią: Szalone akrobacje, potężne rzuty, nieprzewidywalne zwroty akcji!

O artyście

Pro wrestling to szalenie ekscytująca dyscyplina stojąca na pograniczu sportu i rozrywki, widowisko angażujące publiczność w walki nietuzinkowych, charakterystycznych, charyzmatycznych postaci, które toczą ze sobą boje Waszej uciesze! Pro wrestling to też interaktywny serial z fabułą rodem z najlepszych filmów akcji - przyjdź i zobacz gwiazdy polskiego, europejskiego i światowego pro wrestlingu w swoim żywiole! Bilety do nabycia na:

Kup Bilety

Znajdź nocleg w pobliżu