2023-10-07 - Film Kino Mocne - Georgie ma się dobrze - 210308 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeńFilm - Kino Mocne - Georgie ma się dobrze
Kino Mocne!

Plakat Kino Mocne - Georgie ma się dobrze 210308
Kiedy: 2023-10-07, godzina 18:00:00
Gdzie: Głogów, Teatr im. Andreasa Gryphiusa, Rynek 8
Bilety od: 15zł

Kup Bilety do kina Znajdź nocleg w pobliżu
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

O wydarzeniu

12-letnia Georgie żyje samotnie na przedmieściach Londynu po śmierci mamy, aż do momentu pojawienia się w jej życiu ojca, z którym zaczyna budować niezwykłą relację.

Kipiąca energią, zabawna i wzruszająca opowieść o relacji ojca i córki, która otrzymała Nagrodę Główną w konkursie międzynarodowym w Sundance. Chociaż Georgie ma dopiero 12 lat, potrafi poradzić sobie w każdych warunkach. Po śmierci matki postanowiła udawać, że mieszka z wujkiem. Zarabia na życie, kradnąc rowery z najbliższym kumplem - Alim. Mieszkając na przedmieściach Londynu, nikomu nie może w pełni zaufać. Kiedy nagle pojawia się w jej życiu ojciec, Jason, Georgie nie wita go z otwartymi ramionami. Powoli zaczynają oswajać się ze swoją obecnością i zbliżać, co z humorem ogrywa aktorski duet Loli Campbell i Harrisa Dickinsona (gwiazdy "W trójkącie" Rubena Ostlunda). W efekcie otrzymujemy szaloną historię przyjaciół, którzy przy okazji stają się rodziną.

Po seansie zapraszamy na filmową dyskusję.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety do kina Znajdź nocleg w pobliżu

Na koncercie wystąpią: Pokaz filmowy

Plakat Kino Mocne - Georgie ma się dobrze 210308

O artyście

12-letnia Georgie żyje samotnie na przedmieściach Londynu po śmierci mamy, aż do momentu pojawienia się w jej życiu ojca, z którym zaczyna budować niezwykłą relację. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety do kina Znajdź nocleg w pobliżu

Znajdź nocleg w pobliżu