2023-04-28 - Spektakl Kłamstwo - Teatr Bez Sceny - 154312 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Spektakl - Kłamstwo - Teatr Bez Sceny
Kłamstwo - Teatr Bez Sceny

Kiedy: 2023-04-28, godzina 19:00:00
Gdzie: Katowice, Teatr Bez Sceny, 3 Maja 11
Bilety od: 60zł

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Florian Zeller Kłamstwo 

Tytuł oryginalny: Le Mensonge 

Premiera: 23 listopada 2018


"Czworo przyjaciół. Dwa małżeństwa. Wiele prawd. Jedno kłamstwo." Ta komedia to wyrafinowana teatralna zabawa, mająca ambicje na trochę więcej. To kłamstwo, zawiera prawdę o naturze człowieka. Tuż przed kolacją, na którą para głównych bohaterów zaprosiła zaprzyjaźnione małżeństwo, gospodyni zobaczyła na ulicy męża swojej przyjaciółki, całującego na ulicy jakąś kobietę! Co robić? Powiedzieć przyjaciółce prawdę? Udawać? Co z kolacją! Sprawę komplikuje fakt, że wiarołomny nikczemnik, jest najlepszym przyjacielem gospodarza!


Obsada: Alice - Ewa Kutynia, Paul - Andrzej Dopierała, Laurance - Agnieszka Bieńkowska / Anna Nowak, Michel - Wiesław Kupczak / Karol Gaj


Przekład: Barbara Grzegorzewska 

Reżyseria i scenografia: Andrzej Dopierała 

Kostiumy: Ewa Dopierała 

Światło i prowadzenie spektaklu: Wojciech Boruszka

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety do teatru

Na koncercie wystąpią: Ewa Kutynia, Andrzej Dopierała, Agnieszka Bieńkowska, Wiesław Kupczak, Karol Gaj

O artyście

"Kłamstwo" to wyrafinowana teatralna zabawa, mająca ambicje na trochę więcej. To kłamstwo zawiera prawdę o naturze człowieka. Tuż przed kolacją, na którą para głównych bohaterów zaprosiła zaprzyjaźnione małżeństwo, gospodyni zobaczyła na ulicy męża swojej przyjaciółki, całującego na jakąś kobietę! Co robić? Powiedzieć przyjaciółce prawdę? Udawać? Co z kolacją! Sprawę komplikuje fakt, że wiarołomny nikczemnik, jest najlepszym przyjacielem gospodarza. Jak zakończy się ta trzymająca w napięciu historia? O tym dowiemy się już wkrótce! Bilety do nabycia na:

Kup Bilety do teatru

Znajdź nocleg w pobliżu