2024-11-17 - Spektakl Klimakterium 2 - 259013 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeńSpektakl - Klimakterium 2
"Klimakterium 2" - druga część kulowej komedii pt: "Menopauzy szał"

Plakat Klimakterium 2 259013
Kiedy: 2024-11-17, godzina 16:30:00
Gdzie: Bielsk Podlaski, Bielski Dom Kultury, ul. 3 Maja 2
Bilety od: 120zł

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

O wydarzeniu

"Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał" - nowy spektakl sezon 2024.


Spektakl jako druga część "Klimakterjum i już" powstałna wyraźną prośbę publiczności, która chciała poznać dalsze losy bohaterek - już nie młodych, ale jakże młodych. Znakomita komedia i doskonała zabawa - 2 godziny relaksu!!! Zupełnie nowe piosenki we wspaniałych aranżacjach i z zabawnymi tekstami, których nie można przestać nucić, złożone choreograficzne układy i ta niepowtarzalna energia, którą występujące na scenie aktorki dzielą się z publicznością.

Podczas spektaklu panie bawią się wyśmienicie - także te na widowni. I panowie ze zdumieniem stwierdzają, że coraz śmielej klaszczą i śpiewają ze wszystkimi. To prawdziwa terapia śmiechem - kojąca i skuteczna - pod jej wpływem nabieramy dystansu do siebie, innych, naszych zranień i lęków. Bo "Menopauzy szał" ogarnia wszystkich, a zwłaszcza tych, którzy się tego zupełnie nie spodziewają. 


Obsada:
Krycha - Ewa Cichocka
Zosia - Grażyna Zielińska 
Pamela - Elżbieta Jodłowska
Malina - Elżbieta Jarosik

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu

Na koncercie wystąpią: Reżyser: Elżbieta Jodłowska i Krzysztof Jaślar

Plakat Klimakterium 2 259013

O artyście

Kontynuacja Hitu "Klimakterium... i już" które odniosło ogromny sukces. Spektakl, który od prawie wielu już lat, gości na scenach polskich i zagranicznych i nadal cieszy się niesłabnącą popularnością doczekał się właśnie swojej kontynuacji. Sukces, jaki odniosła pierwsza część sztuki, uznany został za "ciekawy fenomen społeczny". Po tak spektakularnym hicie, na początku 2014 rusza druga część spektaklu zatytułowana: "Klimakterium II ...czyli menopauzy szał" w której po jakimś czasie na urodzinach Maliny spotykają się ponownie cztery przyjaciółki. Butik Maliny splajtował, więc otworzyła pub co z tego wyniknie zobaczycie Państwo sami na drugiej części "Klimakterium". Bilety do nabycia na:

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu

Znajdź nocleg w pobliżu