2023-11-27 - Inne Klub Książki - Georgina Gryboś - 230654 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeńInne - Klub Książki - Georgina Gryboś

Plakat Klub Książki - Georgina Gryboś 230654
Kiedy: 2023-11-27, godzina 18:00:00
Gdzie: Kraków, Klub Kazimierz - Sala wystawowa, ul. Krakowska 13

To wydarzenie już się odbyło
Sprawdź podobne
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

O wydarzeniu

Działający w Klubie Kazimierz Klub Książki, to nie tylko możliwość wymieniania się lekturami, ale przede wszystkim spotkania wokół przeczytanych książek. Kolejne już 27 listopada, w poniedziałek, o godzinie 18.00. Naszą gościnią będzie Georgina Gryboś – redaktorka Radia Kraków Kultura, gdzie prowadzi audycje: Literacka Kavka - dla niedorosłych, poświęconą literaturze dla młodych odbiorczyń i odbiorców oraz piątkowy magazyn Dobre książki, w którym rozmawia z zaproszonymi gościniami i gośćmi o książkach. W piątkowe wieczory wybiera dla osób słuchających, wartościowe książki w formie audiobooków, których można słuchać w audycji Audioteka dla dorosłych. Prowadzi blog Literacka Kavka. Była redaktorką w Wydawnictwie Znak Emotikon.
Ma na swoim koncie następujące wyróżnienia:

była nominowana do nagrody PIKowy Laur w 12. edycji konkursu w kategorii „Najciekawsza prezentacja książki i promocja czytania w internecie”; podcast Literackiej Kavki wymieniano jako jeden z dziesięciu najlepszych podcastów o literaturze w „Twojej Księgarni” - magazynie czytelników oraz polecano w Tygodniku Powszechnym; w 2019 roku głosami czytelników i czytelniczek zwyciężyła w plebiscycie organizowanym przez opowiemci.pl w kategorii najlepszy Fanpage na Facebooku – poświęcony literaturze i czytelnictwu, a w 2021 roku otrzymała nagrodę w kategorii Dziennikarz/Dziennikarka literacka; Jej działalność została również doceniona przez redakcję portalu granice.pl. Georginia Gryboś znalazła się w gronie najbardziej wpływowych twórczyń i twórców internetowych w kategorii „Profesjonaliści” w 2023 roku.

W Klubie Kazimierz opowie o swoich ulubionych nowościach z 2023 roku. Tym samym zapowiadamy pierwsze podsumowanie roku.
Jeśli jesteście ciekawi, co w kończącym się sezonie poleca Georgina Gryboś – bądźcie z nami koniecznie w poniedziałek, 27 listopada, o godz. 18.00.
Klub Kazimierz, ul. Krakowska 13/17.
Bilety w cenie 5 zł do kupienia na miejscu w Klubie oraz online przez biletyna.pl

To wydarzenie już się odbyło
Sprawdź podobne

Na koncercie wystąpią:

Plakat Klub Książki - Georgina Gryboś 230654

O artyście

To wydarzenie już się odbyło
Sprawdź podobne