2023-03-29 - Inne Klub Trenera i Coacha Akademii SET - 155305 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Inne - Klub Trenera i Coacha Akademii SET
"Job coaching - jak pomóc klientowi odnaleźć pracę z sensem i sens w pracy."

Kiedy: 2023-03-29, godzina 18:00:00
Gdzie: Warszawa, Centrum Szkoleniowe SET Serwis, Jana Kazimierza 45 lok. AD 0106
Bilety od: 20zł

Kup Bilety Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

"Job coaching - jak pomóc klientowi odnaleźć pracę z sensem i sens w pracy". Warsztat z wykorzystaniem gry coachingowej: Podróż Bohatera.

Warsztat będzie okazją do przyjrzenia się temu, co buduje poczucie sensu w życiu zawodowym. Omówimy kluczowe czynniki wpływające na zadowolenie z wykonywanej pracy, budowanie poczucia spełnienia i dobrostanu.

Warsztat przyda Ci się szczególnie jeśli pracujesz z klientami którzy:

- Stoją na progu ważnej zmiany zawodowej;
- Czują, że dryfują bez celu i brak im poczucia sensu z wykonywanej pracy;
- Stracili z horyzontu to co dla nich ważne;
- Chcą dokonać transformacji swojego życia zawodowego lub nadać mu właściwy kierunek;
- Potrzebują na nowo zdefiniować swoje cele, poznać zasoby, skonfrontować się z tym co trudne i wybrać strategię pokonania tych przeszkód;
- Doświadczają właśnie nowej roli zawodowej i chcą, aby stała się ona ich autentycznym doświadczeniem, zgodnym z własnymi potrzebami.

Miejsce: Centrum szkoleniowe Grupy SET, ul. Jana Kazimierza 45, lok. AD0106, Warszawa

Spotkanie poprowadzi Katarzyna Karska - Autorka narzędzia Heros Navigres znanej w Polsce jako Podróż Bohatera. Trenerka, coach (PCD Noble Manhattan Coaching), specjalizuje się w procesach rozwojowych, teambuldingowych i onboardingowych. Jej coachingowe kompetencje od wielu lat wykorzystywane są w procesach grupowych i zespołowych do budowania silnej wizji pracy i budowania poczucia sensu z pełnionej roli zawodowej. Czterokrotnie wygrywała europejskie konkursy na innowacje społeczne a marka Podróż Bohatera została wyróżniona tytułem Marki Społecznie Odpowiedzialnej 2019 roku!

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety

Na koncercie wystąpią: Katarzyna Krupińska-Obel

O artyście

Katarzyna Krupińska-Obel - trenerka (absolwentka Szkoły Trenerów Biznesu Akademii SET), Coach ( absolwentka Szkoły Coachów Akademii SET). Specjalizuje się w szkoleniu oraz coachingu trenerów. Z zamiłowania śpiewa, absolwentka Szkoły Muzycznej im. Karola Lipińskiego w Lublinie, była Chórzystka Teatru Muzycznego w Lublinie oraz Chóru Archikatedry Lubelskiej. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety

Znajdź nocleg w pobliżu