2024-10-13 - Spektakl Komedia odlotowa, czyli lumbago - 318262 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeńSpektakl - Komedia odlotowa, czyli lumbago
Komedia odlotowa, czyli lumbago

Znajdź nocleg w pobliżu
Plakat Komedia odlotowa, czyli lumbago 318262
Kiedy: 2024-10-13, godzina 15:30:00
Gdzie: Kalisz, Aula UAM im. prof. Jerzego Rubińskiego, ul. Nowy Świat 28-30
Bilety od: 140zł

Kup Bilety do teatru
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

O wydarzeniu

"Komedia odlotowa, czyli lumbago"

Zafascynował Was ktoś tak bardzo, że gotowi byliście złamać małżeńską przysięgę? Pójść za szaleństwem jak w dym, bez względu na konsekwencje? Jeśli tak, to... zapnijcie pasy, bo zapowiada się jazda bez trzymanki! 

Sally i Peter spotykają się, oczywiście w tajemnicy, na ekscytującą, upojną noc. Mąż Sally - pilot samolotów pasażerskich, właśnie wyleciał, więc kochankowie lądują w ich małżeńskim łożu. Sytuacja się jednak komplikuje. Petera niespodziewanie łapie paraliżujący ból w kręgosłupie - lumbago. Amant postanawia rozgrzać plecy w gorącej kąpieli, ale los lubi płatać figle... Zamiast cudownego ozdrowienia klinuje się w wannie! To dopiero początek kłopotów pary, bo lawina niefortunnych zdarzeń dopiero się zaczyna. Niespodziewanie w apartamencie pojawiają się wciąż nowi ludzie: niewidomy stroiciel pianin, doktor bez licencji, przystojny mąż Sally, tajemnicza Annabelle oraz stanowcza Jocelyn. 

Co ich wszystkich łączy? Niedomówienia! W matni kłamstewek, w którą wpadli, każdy jest kimś innym i nieświadomie odgrywa przypisaną rolę. Co z tego wyniknie? Czy można jeszcze bardziej skomplikować sobie życie? Kto będzie w stanie uporządkować ten galimatias? Przekonajcie się na własne oczy - Będzie odlot!

Reżyseria: Olaf Lubaszenko
Przekład: Elżbieta Woźniak
Scenografia: Joanna Pielat
Kostiumy: Tomasz Jacyków
Opracowanie muzyczne: Agnieszka Putkiewicz
Asystent reżysera: Katarzyna Ośko

Obsada:
Peter - Robert Motyka / Filip Jaślar / Jacek Stefanik
Sally - Katarzyna Glinka / Katarzyna Maciąg
Protheroe - Artur Chamski / Rafał Szałajko
Leonard - Piotr Borowski / Wojciech Majchrzak
Doktor - Robert Janowski / Stanisław Banasiuk
Annabelle - Aleksandra Linda / Dagmara Bryzek
Jocelyn - Olga Borys / Honorata Witańska

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety do teatru

Na koncercie wystąpią: Reżyseria: Olaf Lubaszenko

Plakat Komedia odlotowa, czyli lumbago 318262

O artyście

Sally i Peter spotykają się, oczywiście w tajemnicy, na ekscytującą, upojną noc. Mąż Sally - pilot samolotów pasażerskich, właśnie wyleciał, więc kochankowie lądują w ich małżeńskim łożu. Sytuacja się jednak komplikuje. Petera niespodziewanie łapie paraliżujący ból w kręgosłupie - lumbago. Amant postanawia rozgrzać plecy w gorącej kąpieli, ale los lubi płatać figle… Zamiast cudownego ozdrowienia klinuje się w wannie! To dopiero początek kłopotów pary, bo lawina niefortunnych zdarzeń dopiero się zaczyna. Niespodziewanie w apartamencie pojawiają się wciąż nowi ludzie: niewidomy stroiciel pianin, doktor bez licencji, przystojny mąż Sally, tajemnicza Annabelle oraz stanowcza Jocelyn. Co ich wszystkich łączy? Niedomówienia! W matni kłamstewek, w którą wpadli, każdy jest kimś innym i nieświadomie odgrywa przypisaną rolę. Co z tego wyniknie? Czy można jeszcze bardziej skomplikować sobie życie? Kto będzie w stanie uporządkować ten galimatias? Przekonajcie się na własne oczy! Bilety do nabycia na:

Znajdź nocleg w pobliżu