2022-09-16 - Koncert Koncert charytatywny PCK - Cleo - 79345 - Portal kapele.net

Koncert - Koncert charytatywny PCK - Cleo

Kiedy: 2022-09-16, godzina 18:00:00
Gdzie: Bydgoszcz, HSW Immobile Łuczniczka, ul. Toruńska 59
Bilety od: 40.00zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Polski Czerwony Krzyż ? Kujawsko Pomorski Oddział Okręgowy w Bydgoszczy co roku włącza się w ogólnopolską akcję charytatywną ?Wyprawka dla Żaka?, której celem jest zbiórka artykułów szkolnych i obdarowanie nimi dzieci z rodzin najuboższych i dzieci niepełnosprawnych naszego miasta i województwa kujawsko pomorskiego.
W ten sposób rok rocznie wyposażamy ok. 600, a w województwie ok.1500 biednych dzieci w niezbędne artykuły szkolne potrzebne do nauki typu: zeszyty, piórniki, kredki, farbki, bloki rysunkowe, długopisy, plecaki.
W tym roku pragniemy również pomóc w wyposażeniu szkolnym młodzież i dzieci z Ukrainy, którzy z powodu agresji wojsk rosyjskich na Ukrainę, znalazły schronienie w Polsce i podjęły
m.in. naukę w bydgoskich szkołach i innych miejscowościach w województwie kujawsko pomorskim.
Podsumowaniem ogólnopolskiej akcji ?Wyprawka dla Żaka? jest koncert charytatywny pn. ?PODARUJ DZIECIOM SERCE?, który zaplanowany jest w dniu 16 września 2022r. o godzinie 18.00 w bydgoskiej Łuczniczce, a gościem koncertu jest artystka CLEO, która swoją charyzmą i niewątpliwie wielkim talentem uświetni naszą wspaniałą uroczystość.
Na koncercie podsumujemy tegoroczną XXI edycję ?Wyprawki dla Żaka? i wręczone zostaną dzieciom ukraińskim i polskim plecaki wypełnione przyborami szkolnymi.
Wręczenia dokona artystka CLEO oraz patroni akcji.
Nasze działania co roku swoim honorowym patronatem obejmuje Prezydent Miasta Bydgoszczy, TVP3, Radio PiK i express bydgoski.

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią:

O artyście

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu