2023-04-09 - Koncert Koncert Chopinowski - 154954 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Koncert - Koncert Chopinowski
Wielkanoc z Chopinem - Maciej Poliszewski Piano

Kiedy: 2023-04-09, godzina 17:30:00
Gdzie: Warszawa, Sala Koncertowa Fryderyk, Podwale 15
Bilety od: 75zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Święta Wielkanocne to czas wyjątkowy. Czas odrodzenia i nowej nadziei. Zapraszamy do spędzenia nadchodzących Świąt z nami w Sali Koncertowej Fryderyk, z muzyką Fryderyka Chopina. Zagra dla Państwa Profesor Maciej Poliszewski.


Maciej Poliszewski - Absolwent Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie, Julliard School of Music w Nowym Yorku oraz Konserwatorium w Moskwie. Profesor Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie.

Wydarzenia muzyczne w naszej Sali Koncertowej maja formę XIX-wiecznych spotkań muzycznych. Wnętrze, inspirowane jest XIX wiekiem, stąd eleganckie, kryształowe żyrandole i stylowe dodatki XIX-wiecznych designerów. Sala Koncertowa Fryderyk została uznana za najpiękniejszą sale kameralną w Warszawie.


W przerwie poczęstujemy Państwa na lampką wina musującego dla uczczenia tego wyjątkowego dnia! Zapraszamy 15 min. przed koncertem.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią: Pianiści, wybitni profesorowie polskich Akademii Muzycznych

O artyście

Koncert jest dwuczęściowym recitalem trwającym ok. 60 minut, opartym na popularnej w XIX wieku idei salonowych spotkań muzycznych. W przerwie koncertu goście częstowani są lampką wina musującego. Wykonawcami koncertu są niezwykli pianiści - zobaczymy zarówno wybitnych profesorów polskich Akademii Muzycznych, jak i uznanych młodych artystów ze wspaniałymi osiągnięciami artystycznymi. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu

Gdzie są najbliższe koncerty Koncert Chopinowski?

Jakie są najbliższe wydarzenia Warszawa?