2023-10-01 - Koncert Koncert Trzech Tenorów - 176330 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Koncert - Koncert Trzech Tenorów
Koncert Tenorów Vincero

Kiedy: 2023-10-01, godzina 17:00:00
Gdzie: Kalisz, Centrum Kultury i Sztuki, ul. Łazienna 6
Bilety od: 80zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Jeśli stronisz od poważnych koncertów, wymajających skupienia i zastanawiania się nad odwiecznym pytaniem "co artysta miał na mysli ..." to dobrze trafiłeś. Formacja "Vincero " czyli trzech tenorów to właśnie odpowiedź na takie wydarzenia. Trzech Mężczyzn, których jednoczy pasja śpiewu, poczucie humoru i pozasceniczna przyjaźń, przenosząca się na scenę. Zdarza się, że podczas koncertu wykonawcy nie szczędzą sobie wzajemnie żartów i uwag na swój temat, podstawą jest interakcja z publicznością, a wszystko oparte o repertuar dobrany w taki sposób, aby obok klasycznych arii operetkowych czy operowych rozbrzmiewały przeboje muzyki, rozrywkowej, arie włoskie, piosenki Elvisa Presleya, Franka Sinatry, Beatlesow czy Royal Orbisona-krótkim słowem pozytywna mieszanka muzyczna. I co najważniejsze, publiczność nie tylko słucha, ale przede wszystkim śpiewa z wykonawcami i dobrze się bawi, dzięki lekkiej i dostosowanej do danej chwili konferansjerce.

Trzech tenorów - elegancki, przystojny, obdarzony ciemną uwodzicielską barwą Mirosław Niewiadomski, romantyczny pełen wdzięku scenicznego obdarzony liryczną barwą Mariusz Ruta oraz przeplatający różnorodny repertuar w swoim wykonaniu, bawiący anegdotami i humorem złotousty konferansjer Bartosz Kuczyk ( mówi się, że również nieźle śpiewa ) to jedyne w swoim rodzaju trio. Wspólne lata na scenie zaowocowały setkami  koncertów, czy to z zespołem, orkiestrą czy podkładami orkiestrowymi. Odnajdują się zarówno na scenach oper czy filharmonii, by następnego dnia bawić się i czerpać radość z występu w małej wiejskiej sali czy w plenerze. Kochają śpiew, publiczność i dobrą zabawę. Obojętnie czy przebierają się w klimatyzowanej garderobie czy w  namiocie zawsze są tacy sami. Pogodni, uśmiechnięci i znakomicie śpiewający. Nie istnieją dla nich przeciwności podczas występu, oni zmieniają je w atrybuty chwili. Po prostu zawsze są na 100 %

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią: Bartosz Kuczyk, Mariusz Ruta i Mirosław Niewiadomski

O artyście

Każdy artysta - Bartosz Kuczyk, Mariusz Ruta i Mirosław Niewiadomski - ma tak bogaty repertuar, że układa się on w bukiet muzyczny, w którym będą dominować najpiękniejsze polskie i światowe przeboje. Koncert trzech tenorów to nie tylko piękna muzyka i śpiew, to wydarzenie pełne humoru i zabawy z przebojami m. in. Elvisa Presleya, Franka Sinatry czy Zbigniewa Wodeckiego. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu

Gdzie są najbliższe koncerty Koncert Trzech Tenorów?

Koncert Koncert Trzech Tenorów Inowrocław
Koncert Tenorów Vincero
2023-09-22
Koncert Koncert Trzech Tenorów Piotrków Trybunalski
Koncert Tenorów Vincero
2023-09-29
Koncert Koncert Trzech Tenorów Kłobuck
Koncert Tenorów Vincero
2023-09-30
Koncert Koncert Trzech Tenorów Kalisz
Koncert Tenorów Vincero
2023-10-01
Koncert Koncert Trzech Tenorów Głogów
Koncert Trzech Tenorów Vincero
2023-10-07
Koncert Koncert Trzech Tenorów Wolbrom
Koncert Trzech Tenorów VINCERO
2023-10-14
Koncert Koncert Trzech Tenorów Sieradz
Koncert Trzech Tenorów VINCERO
2023-10-15
Koncert Koncert Trzech Tenorów Pabianice
Koncert Trzech Tenorów VINCERO
2023-10-15
Koncert Koncert Trzech Tenorów Oświęcim
Koncert Trzech Tenorów VINCERO
2023-10-20
Koncert Koncert Trzech Tenorów Góra Kalwaria
Koncert Trzech Tenorów VINCERO
2023-10-22

Jakie są najbliższe wydarzenia Kalisz?