2022-05-23 - Koncert Koncert ZPiT UW "Warszawianka" oraz ZPiT "Powiśle" im. Kazimiery Walczak "Mamci" - 69424 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Koncert - Koncert ZPiT UW "Warszawianka" oraz ZPiT "Powiśle" im. Kazimiery Walczak "Mamci"

Kiedy: 2022-05-23, godzina 18:00:00
Gdzie: Puławy, Puławski Ośrodek Kultury Dom Chemika, ul. Wojska Polskiego 4
Bilety od: 25.00zł

To wydarzenie już się odbyło
Sprawdź podobne Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Zespół Pieśni i Tańca Uniwersytetu Warszawskiego ?Warszawianka? serdecznie zaprasza na koncert dedykowany przede wszystkim pamięci Kazimiery Walczak ?Mamci?, ale także rodzinom i wychowawcom puławskich tancerzy ?Warszawianki?. W wydarzeniu wystąpi również Zespół Pieśni i Tańca ?Powiśle?, którego Kazimiera Walczak była założycielką i wieloletnim kierownikiem artystycznym.

Wykonawcami będą członkowie jednego z najlepszych w Polsce akademickich zespołów tanecznych: Zespołu Pieśni i Tańca Uniwersytetu Warszawskiego ?Warszawianka?.

Cały program artystyczny oparty będzie na przenikaniu tradycji ze współczesnością. Znajdą się w nim zarówno taneczne i muzyczne tradycje. Jednym z najpiękniejszych elementów każdej kultury jest folklor. Kolorowe stroje; niesamowity wdzięk i uroda młodych warszawskich tańczących studentów oraz piękno polskiej muzyki i tańców to niepodważalne walory tego widowiska.

Na koncert zapraszamy 23 maja o godz. 18:00 do sali widowiskowej Puławskiego Ośrodka Kultury ?Dom Chemika?. Bilety w cenie 25 zł do nabycia w kasie Ośrodka, tel.: 81 458 67 21.

To wydarzenie już się odbyło
Sprawdź podobne

Na koncercie wystąpią:

O artyście

To wydarzenie już się odbyło
Sprawdź podobne

Znajdź nocleg w pobliżu