2023-03-31 - Standup Kozacki Stand-up - 155306 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Standup - Kozacki Stand-up
Kozacki Stand-up Comedy vol. 3

Kiedy: 2023-03-31, godzina 19:00:00
Gdzie: Sygneczów, Restauracja Vinnica, Sygneczów 1
Bilety od: 30zł

Kup Bilety na standup Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Miłośników rozrywki, humoru i żartów z codzienności zapraszamy na kolejne spotkanie ze stand-upem. W piątek, 31 marca, o godz. 19.00 na scenie, w klimatycznej sali Restauracji Vinnica w Sygneczowie, zaprezentują się: Robert Nemś, Grzegorz Szczygieł. Ponadto swoje żartobliwe spostrzeżenie podczas Open mic-a testować i prezentować będą przybyli Bartłek Chmiel i Bartek Zajda z grupy Stand Me Up.

Występujący mają sprawny sposób kontaktu z publicznością, nie dają sobie wejść na głowę i w sprawny sposób rozbawiają przybyłych gości.

Grzegorz Szczygieł, człowiek wzrostu Michaela Jordana, dla znajomych Wąski. Pochodzi z Dobczyc, komik z pasji, kucharz z własnego, nieprzymuszonego wyboru. Przedstawia historie z życia wzięte, które są naładowane zabawnymi spostrzeżeniami. Na szczęście ma za sobą swój "Pierwszy Raz". Mimo że, występuje od pół roku . To "coś" musisz zobaczyć sam, podczas występu na żywo.

Robert Robuś Nemś strongman, trójboista, wielokrotny mistrz świata trafia na scene stand upu ,to rzecz dziwna i budzi wątpliwości czy aby na pewno ma poczucie humoru? Historia jego pracy w klubach jako bramkarza i selekcjonera to obraz mężczyzny który musi dźwigać bagaż aparycji komornika ,koksa i mięśniaka z trudnością myślenia . Przypadkowa zbieżność wydarzeń ,imion powoduje że każdy może poczuć sie ze to o nim.

Bartek Chmiel - Z wykształcenia nauczyciel turysta z zamiłowania sceniczny gość (zespoły muzyczne, "konferanjserka" i inna mikrofonowa bajera), przyjaciele namawiali na stand-up latami i w końcu powiedział "no dobra".
Główne właściwości chmielu to działanie uspakajające i obniżające ciśnienie krwi chmiel nie posiada związków, które niekorzystnie wpływają na zdrowie człowieka. Chmiel jest doskonałym remedium na wszelkiego rodzaju problemy! Jedna szyszka Chmielu rozluźnia, dwie poprawiają nastrój, co zrobi prawie 100 kg "Chmiela"? przekonaj się na trzeciej edycji KOZAckiego standup-u!

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na standup

Na koncercie wystąpią: Grzegorz Szczygieł, Robert Robuś, Pola Stańczyk

O artyście

Grzegorz Szczygieł, człowiek wzrostu Michaela Jordana, dla znajomych Wąski. Pochodzi z Dobczyc, komik z pasji, kucharz z własnego, nieprzymuszonego wyboru. Robert Robuś Nemś strongman, trójboista, wielokrotny mistrz świata trafia na scene stand upu, to rzecz dziwna i budzi wątpliwości czy aby na pewno ma poczucie humoru? Pola Stańczyk, wielbicielka żartów, szczególnie tych zabawnych. Dumna przedstawicielka Śląska na małopolskiej ziemi. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na standup

Znajdź nocleg w pobliżu