2023-11-05 - Spektakl Kraków Magic Show - 210268 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeńSpektakl - Kraków Magic Show
Michał Skubida & Jarek Legońkoff

Plakat Kraków Magic Show 210268
Kiedy: 2023-11-05, godzina 18:00:00
Gdzie: Kraków, Chicago Jazz, Sławkowska 11
Bilety od: 45zł

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

O wydarzeniu

Spędź wyjątkowy wieczór podczas którego doświadczysz niemożliwego jednocześnie śmiejąc się do łez. 5 listopada na jednej scenie Chicago Bar stanie: Michał Skubida który zaprezentuje swoje Magiczne Show oraz Jarek Legońkoff który zagra swój najnowszy program Stand-up. Atmosferę wydarzenia uświetni nastrojowe wnętrze klubu! O Artystach:

Michał Skubida - Już od pierwszej sekundy pokazu sprawi, że będziecie zanosić się śmiechem, jednocześnie przecierając oczy ze zdumienia. Zobaczycie między innymi jak poderwać dziewczynę przy użyciu odrobiny magii i jak rozmnażać pieniądze. Połączenie dobrego humoru, luzu na scenie i doświadczenia w iluzji działa na publiczność jak Magia.

Jarek Legońkoff - czyli stand-uper z Warszawy, którego styl to jak najwięcej puent i jak najmniej kompromisów. Dzięki niemu wygrał: IV OpenMic Battle, Zapasy Komediowe oraz Bitwę Komików. 
Ludzie głosowali na niego jako na najlepszego spośród konkurencji, gdyż jego charyzma sprawia, że bardzo szybko zaskarbia sobie sympatię publiczności. Być może ludzie głosowali na niego przez jego imię, ale uznajmy, że był najlepszy.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu

Na koncercie wystąpią: Kraków Magic Show

Plakat Kraków Magic Show 210268

O artyście

Kraków Magic Show to autorski pokaz zawodowych iluzjonistów. Spędź ekscytujący wieczór wypełniony magią i niesamowitymi historiami. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu

Znajdź nocleg w pobliżu