2022-11-03 - Koncert Krzysztof Antkowiak Solo - 100457 - Portal kapele.net

Koncert - Krzysztof Antkowiak Solo

Kiedy: 2022-11-03, godzina 19:00:00
Gdzie: Warszawa, Teatr Scena Współczesna, Ul. Giordana Bruna 9 (wejście bramą naprzeciwko adresu Bruna 12)
Bilety od: 85.00zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Zapraszamy na kameralny koncert Krzysztofa Antkowiaka ? wokalisty, kompozytora, muzyka, producenta i aktora, który popularność zdobył już jako nastolatek utworem ?Zakazany owoc?. Dziś jest dojrzałym i charyzmatycznym artystą, a jego autorska płyta ?Zostanie mi muzyka? z 2020 r. zdobyła status Platynowej. Krzysztof Antkowiak zaprasza w podróż przez muzyczne epoki, podczas której usłyszymy przekrojowy materiał z twórczości artysty m.in. utwory powstałe we współpracy z Grzegorzem Ciechowskim czy Marcinem Dumuratem w ramach projektu ?Simplefields? oraz własne interpretacje utworów Toma Waitsa w tłumaczeniach Romana Kołakowskiego.

Krzysztof Antkowiak to artysta, którego każdy koncert jest niezapomnianym przeżyciem. Jest jednym z najbardziej charakterystycznych i charyzmatycznych wokalistów swojego pokolenia. Popularność? zdobył jako nastolatek pod koniec lat 80 utworem "Zakazany owoc". Współpracował z Grzegorzem Ciechowskim, z którym nagrał płytę ?Delfin?, Edyta? Górniak i Justyna? Steczkowska?. Równolegle pisał muzykę? do filmów dokumentalnych oraz komponował dla innych wykonawców. Występował również w filmach i serialach TV. We współpracy z gitarzystą i kompozytorem Marcinem Domuratem, tworząc projekt muzyczny o nazwie Simplefields wydał znakomity album pt. ?Dirt on TV?, który przez kilka tygodni był liderem sprzedaży w sieci Empik. W 2021 roku Krzysztof Antkowiak otrzymał Platynowa? Płytę za wydany w 2020 roku album ?Zostanie mi muzyka? .

Zapraszamy na solowy występ Krzysztofa Antkowiaka, który przy akompaniamencie pianina i sampli płynnie przechodzi z rytmicznych i transowych klimatów do bardzo lirycznych ballad. W swoim występie nawiązuje do kilku muzycznych epok od współczesnych brzmień do lat 70 i 80. Charakterystyczna i rozpoznawalna barwa głosu oraz ważne teksty sprawiają, że koncert ma swój własny i niepowtarzalny styl. Swoboda sceniczna i doskonały kontakt z publicznościa? powodują, że tworzy ze swoimi odbiorcami wyja?tkowa? więź. Jego występy wzbudzaja? duże emocje i na długo zapadaja? w pamięć widzów. Buduja?c dynamikę koncertu potrafi zaprosić widownię do swojego świata. Wzrusza, gra na wrażliwości, skłania do refleksji, by za chwilę rozbudzić w widzach ogromna? energię, zaprosić do interakcji. Z łatwością przeplata nostalgię i delikatność z niezwykła? dynamika?, dzięki czemu jego występy sa? emocjonalne i niezapomniane. Przy okazji to artysta, któremu widownia nie pozwala zbyt szybko zejść ze sceny.

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią:

O artyście

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu