2024-08-01 - Standup Krzysztof Skiba - 341142 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeńStandup - Krzysztof Skiba
SKIBA STAND UP COMEDY

Znajdź nocleg w pobliżu
Plakat Krzysztof Skiba 341142
Kiedy: 2024-08-01, godzina 19:00:00
Gdzie: Szczyrk, Art Cafe, ul. Myśliwska 34
Bilety od: 65zł

Kup Bilety na standup
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

O wydarzeniu

Skiba Stand-up Comedy - Krzysiek Skiba słynie z celnych felietonów, ciętego języka i zabawnych komentarzy. Wszyscy wielokrotnie widywaliśmy go w akcji podczas niezliczonych telewizyjnych show, gdzie komentował polskie paranoje polityczne czy obśmiewał absurdy rzeczywistości. Oprócz aktywności w zespole Big Cyc i pisania przebojów (takich jak Makumba, Świat według Kiepskich, Berlin Zachodni) Skiba był częstym gościem w programach kabaretowych od Ani Mru Mru po Kabaret Skeczów Męczących, a także grywał pamiętne epizody w serialach komediowych takich jak "Świat według kiepskich", Król Przedmieścia" czy "Daleko od noszy".


Stand Up Comedy to forma w której Skiba może się wreszcie wygadać do woli, a opowiada barwnie i smacznie ku radości widowni. Skiba ujawni przed nami wstydliwe tajemnice show biznesu, opowie o kulisach estrady, obśmieje znanych i lubianych, zakpi z pomyłek polityków, a to wszystko w programie Skiba ciągle na wolności. Panie i Panowie! Czy jesteście gotowi? Przed wami wystąpi człowiek, który nie zna słów "tabu", "cenzura" i "polityczna poprawność", słowny koktajl Mołotowa z płynem rozweselającym, beczka śmiechu o napędzie atomowym…Krzysiek Skiba!!! Czekają na Was dwie godziny zabójczych żartów bez cenzury. Skiba na ostro i na wesoło!


Spektakl przeznaczony jest dla osób dorosłych.

Liczba miejsc ograniczona!

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na standup

Na koncercie wystąpią: Krzysztof Skiba

Plakat Krzysztof Skiba 341142

O artyście

Krzysiek Skiba słynie z ciętego języka i zabawnych komentarzy. Wszyscy wielokrotnie widywaliśmy go w akcji podczas niezliczonych telewizyjnych show, gdzie komentował polskie paranoje polityczne czy obśmiewał absurdy rzeczywistości. Swój humorystyczny talent prezentował w felietonach pisanych do miesięcznika "Wprost" oraz jako częsty gość programów kabaretowych, takich jak "Kabaretowy Klub Dwójki". Można było Skibe również oglądac podczas jubileuszowych gali takich kabaretów jak Ani Mru Mru czy Kabaret Skeczów Męczących. Miłośnicy polskich seriali komediowych widzieli niejednokrotnie gościnne występy Skiby w takich serialach jak "Świat według Kiepskich", "Król Przedmieścia" czy "Daleko od noszy". Bilety do nabycia na:

Znajdź nocleg w pobliżu