2022-08-12 - Koncert Krzysztof Zalewski - MTV Unplugged - 69739 - Portal kapele.net

Koncert - Krzysztof Zalewski - MTV Unplugged

Kiedy: 2022-08-12, godzina 20:00:00
Gdzie: Koszalin, Amfiteatr, ul. Piastowska 7
Bilety od: 129.00zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Krzysztof powraca z akustycznymi wersjami swoich największych przebojów. Artysta odwiedzi najważniejsze sceny koncertowe w kraju by zagrać wyjątkowy, akustyczny, ale pełen energii, koncert pod szyldem legendarnego MTV Unplugged. Wszystko to w niezwykłej, słonecznej scenografii w stylu western.

Krzysztof Zalewski koncerty MTV Unplugged
Pod szyldem MTV Unplugged zarejestrowano wiele co najmniej legendarnych koncertów ? ze słynnym występem Nirvany na czele. Ale to także poligon, najtrudniejszy test, jakiemu może zostać poddana piosenka ? bo musi się obronić bez prądu, bez nadmiaru, właściwie naga. Do grona artystów zaproszonych, by wziąć udział w prestiżowej serii, dołączył niedawno Krzysztof Zalewski. I zdał ten najtrudniejszy z testów celująco.

MTV Unplugged Zalewskiego to występ w stu procentach akustyczny, bo muzyk podszedł do zadania tak rzetelnie jak Paul McCartney w 1991 r. Brzmienie dopełnia nieobecna wcześniej na koncertach Zalewskiego bardzo efektowna sekcja dęta. To koncert bez prądu, ale pełen mocy, w każdej sekundzie, od ?Her Majesty? z płyty ?Zelig?, którą Zalewski zaczyna swój występ unplugged, przez piosenki z najnowszego albumu ?Zabawa?, po ?Miłość Miłość? na finał. Jest i premiera: napisany specjalnie na potrzeby koncertu MTV Unplugged utwór ?Ptaki?, piosenka apel, by wznieść się ponad podziały.

Krzysztof Zalewski lubi ambitne wyzwania ? wystarczy wspomnieć jego solo act, koncerty, które grał bez wsparcia zespołu, samodzielnie obsługując wszystkie instrumenty. Trzeba porównywalnej odwagi, by zmierzyć się z formatem MTV Unplugged. Trzeba wyobraźni, by z tego starcia wyjść jako zwycięzca. Zalewski wygrał.

Mecenasem trasy Krzysztofa jest Grupa ZIBI S.A, dystrybutor kultowych marek ATLANTIC oraz CASIO VINTAGE. Marki ATLANTIC i CASIO VINTAGE są obecne na scenie od lat, łączą pokolenia i pragną odmierzać czas dobrymi emocjami. Marki kibicują Krzysztofowi, który dołączył do grona legend serii MTV Unlplugged i życzą mu wiatru w skrzydłach, aby mógł polecieć jeszcze wyżej i śmielej! To jest jego CZAS!

Patronat medialny nad trasą objęło Antyradio.

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią:

O artyście

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu