2024-11-22 - Spektakl Kto ma Klucz. - 342318 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeńSpektakl - Kto ma Klucz.
Spektakl teatralny "Kto ma Klucz."

Znajdź nocleg w pobliżu
Plakat Kto ma Klucz. 342318
Kiedy: 2024-11-22, godzina 20:30:00
Gdzie: Brzeg, Brzeskie Centrum Kultury, Mleczna 5
Bilety od: 80zł

Kup Bilety do teatru
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

O wydarzeniu

"Kto ma Klucz" to spektakl muzyczno-taneczny o pierwotnym pragnieniu każdego z nas - pragnieniu miłości. To spektakl dla każdego kto choć raz w życiu zastanawiał się, czy relacja, w której jest (małżeńska, partnerska, przyjacielska, zawodowa) go wzmacnia, czy osłabia. Dla Kobiet, które może nie wiedzą jak dotrzeć do swoich mężczyzn. Dla par (także tych, które znalazły już się w kryzysie). To medytacja nad małżeństwem.

Kobieta (Emilia Komarnicka) i Mężczyzna (Stefano Terrazzino) stają w obliczu kryzysu długoletniego związku. Mogą się rozejść albo podjąć ostatnią próbę zrozumienia, co właściwie się z nimi dzieje, kim dla siebie są i może co najważniejsze, kim dla siebie chcieliby być. Trzecią bohaterką jest Zmiana (Sara Janicka), jedyna stała w naszym życiu. Zawsze z nami i może bardziej się nam przygląda niż my jej. Historia tej miłości opowiadana jest muzyką - przebojami polskimi oraz włoskimi, ale także muzyką świata, co jest symbolem, że w obliczu uczucia słowa pozostają wtórne.

Obsada:
Emilia Komarnicka
Stefano Terrazzino
Sara Janicka

Czas trwania: 71 min, bez przerwy.
Współproducentem spektaklu jest ACKiM UMCS Chatka Żaka.
Partnerem spektaklu jest Akademia Nauk Stosowanych Wincentego Pola.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety do teatru

Na koncercie wystąpią: Emilia Komarnicka, Stefano Terrazzino, Sara Janicka

Plakat Kto ma Klucz. 342318

O artyście

"Kto ma Klucz." to spektakl muzyczno-taneczny o pierwotnym pragnieniu każdego z nas - pragnieniu miłości. Kobieta (Emilia Komarnicka) i Mężczyzna (Stefano Terrazzino) stają w obliczu kryzysu długoletniego związku. Mogą się rozejść albo podjąć ostatnią próbę zrozumienia, co właściwie się z nimi dzieje, kim dla siebie są i może co najważniejsze, kim dla siebie chcieliby być. Trzecią bohaterką jest Zmiana (Sara Janicka), jedyna stała w naszym życiu. Zawsze z nami i może bardziej się nam przygląda niż my jej. Historia tej miłości opowiadana jest muzyką - przebojami polskimi oraz włoskimi, ale także muzyką świata, co jest symbolem, że w obliczu uczucia słowa pozostają wtórne. Bilety do nabycia na:

Znajdź nocleg w pobliżu