2022-11-10 - Spektakl Kumulacja, czyli pieniądze to nie wszystko - 90207 - Portal kapele.net

Spektakl - Kumulacja, czyli pieniądze to nie wszystko

Kiedy: 2022-11-10, godzina 17:45:00
Gdzie: Gdańsk, Dom Technika NOT, ul. Rajska 6
Bilety od: 110.00zł

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Co byś zrobił gdybyś trafił kumulację w loterii i z dnia na dzień został milionerem? Odpowiedź wydaje się prosta? Nic bardziej mylnego. Każdego bowiem, po pierwszej chwili euforii, mogą najść wątpliwości ? i co dalej? A jeśli dodatkowo najbliżsi mają zupełnie inne zdanie niż Ty i nie podzielają Twojej oryginalnej życiowej filozofii? Wtedy wygrane pieniądze mogą okazać się niczym w porównaniu do skali kłopotów, nerwów i emocji, które pojawią się wraz z nagrodą.

Ważne dylematy ubrane w przekomiczne sytuacje, zaskakujące rozwiązania z pozoru prozaicznych problemów, dialogi pełne inteligentnego, uszczypliwego poczucia humoru, cięte riposty i obraz najbardziej pierwotnych instynktów ludzkiej natury.

Zapraszamy Państwa na komedię ?Kumulacja, czyli pieniądze to nie wszystko? w reżyserii Tomasza Sapryka, polską prapremierę francuskiej sztuki ?Non a l?argent!? Flavi Coste. Na scenie wyjątkowy zespół aktorski: Michał Meyer jako ?szczęśliwy? zwycięzca, Milena Suszyńska w roli jego zirytowanej życiem żony, Marcin Bosak jako wspólnik i niezastąpiony przyjaciel domu, oraz Izabela Dąbrowska w roli mamusi, której ?ciągle coś się od życia należy?.

Długo nie zapomnicie tej sztuki, a postawione w niej pytania będą Państwa bawić, zastanawiać i jednocześnie prowokować do przemyśleń. Bowiem kiedy w grę wchodzą naprawdę duże pieniądze, budzą się nasze mocno uśpione demony i prawdziwe pragnienia, a rodzinno-przyjacielskie więzi poddane są najcięższej z prób?

Czas trwania spektaklu: 100 minut z przerwą.
Spektakl wyłącznie dla widzów dorosłych.

Recenzje

?Kumulacja, czyli pieniądze to nie wszystko? w reżyserii Tomasza Sapryka w Teatrze Kamienica to fantastyczne kreacje aktorskie i błyskotliwe, pełne humoru dialogi, które sprawią, że będziecie się świetnie bawić. Spektakl wywołuje salwy śmiechu, ale również skłania do refleksji nad znaczeniem pieniędzy w życiu oraz tego jak wpływają na relacje rodzinne i przyjacielskie. (?) Nie chcę zdradzać więcej szczegółów więc dodam tylko, że to będzie wieczór pełen emocji, wzajemnych oskarżeń, pretensji, ciętych ripost i zaskakujących zwrotów akcji.

Dorota Jurek, kulturalnemedia.pl

Kup Bilety do teatru

Na koncercie wystąpią:

O artyście

Kup Bilety do teatru

Znajdź nocleg w pobliżu