2024-11-10 - Spektakl Kwartet - 50 lecie spektaklu - 342224 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeńSpektakl - Kwartet - 50 lecie spektaklu

Znajdź nocleg w pobliżu
Plakat Kwartet - 50 lecie spektaklu 342224
Kiedy: 2024-11-10, godzina 17:00:00
Gdzie: Łódź, Teatr im. Stefana Jaracza, ul. Stefana Jaracza 27
Bilety od: 130.00zł

Kup Bilety do teatru
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

O wydarzeniu

Kultowa już historia czterech artystów poszukujących sensu życia, teatru i sztuki jako takiej.

Kwartet Bogusława Schaeffera to inteligentny i dowcipny teatr w wyśmienitej obsadzie, gdzie bohaterowie usiłują odpowiedzieć na pytania fundamentalne. Ambitna próba znalezienia uniwersalnego i niepodważalnego ideału sztuki w miarę rozwoju spektaklu przemienia się w nieprzewidywalną grę z widzem, pełną żartów, przekomarzania i prowokacji, w trakcie której nikt nie może się czuć bezpieczny – ani aktorzy, ani publiczność odważnie włączana do występu.

Na oczach widzów tekst wybitnego polskiego kompozytora i ledwie zarysowana sytuacja dramatyczna stają się pretekstem dla fascynujących improwizacji znakomitych aktorów, którzy zostawiają sobie duży margines na zabawę z publicznością, dzięki czemu każdy spektakl jest zupełnie inny od pozostałych!

Wybitne aktorstwo, atmosfera „półprywatności", zmienność konwencji, zaskakujące widza niespodzianki – to wszystko składa się na oryginalne i dowcipne widowisko, które co wieczór zachwyca swoją niepowtarzalnością.

Zapraszamy zarówno miłośników teatru, jak i muzyki!

Autor: Bogusław Schaeffer Reżyseria: Mikołaj Grabowski Obsada wymienna: Andrzej Grabowski, Jan Frycz, Jan Peszek, Mikołaj Grabowski, Bogdan Słomiński, Tomasz Karolak

Czas trwania: 70 min

Kup Bilety do teatru Plakat Kwartet - 50 lecie spektaklu 342224

Znajdź nocleg w pobliżu