2023-10-17 - Spektakl Legendy Polskie: Krasnoludki są na świecie - 209494 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeńSpektakl - Legendy Polskie: Krasnoludki są na świecie
Legendy Polskie: Krasnoludki są na świecie

Plakat Legendy Polskie: Krasnoludki są na świecie 209494
Kiedy: 2023-10-17, godzina 10:00:00
Gdzie: Poznań, Międzynarodowa Szkoła Charakteryzacji NOVA MASKA, ul. Kantaka 2
Bilety od: 40zł

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

O wydarzeniu

Krasnoludki są na Świecie - program realizowany przez Sambora - opiekuna wszystkich legend polskich, Zieloną Furię - opiekunkę wód, łąk i lasów oraz uroczą parę Krasnoludków - Agrafkę i Łatę. Cykl spotkań przygotowany przez Teatr Pana O. ma na celu przybliżyć świat legend polskich. Na naszych spotkaniach dzieci poznają całą paletę mitycznych postaci: Buszującą wśród zbóż Południcę, Skrywającego się w akwenach wodnych Utopca i dowcipną Babcię Jagę. Pierwsza odsłona ukaże nam świat Krasnoludków, małych mieszkańców naszych domostw. Podczas spotkania poznamy zwyczaje Krasnali w polskiej zagrodzie, zatańczymy do piosenki Agrafki oraz będziemy uczestniczyć w zabawach scenicznych przygotowanych przez Zielona Furię i Sambora.


Prosimy o zabranie dla dzieci poduszek do siedzenia. Widownia służy do siedzenia i wspólnej zabawy tanecznej z aktorami. Dla dorosłych przewidziane są miejsca siedzące.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu

Na koncercie wystąpią: Teatr Pana O.

Plakat Legendy Polskie: Krasnoludki są na świecie 209494

O artyście

Krasnoludki są na Świecie - program realizowany przez Sambora - opiekuna wszystkich legend polskich, Zieloną Furię - opiekunkę wód, łąk i lasów oraz uroczą parę Krasnoludków - Agrafkę i Łatę. Cykl spotkań przygotowany przez Teatr Pana O. ma na celu przybliżyć świat legend polskich. Na naszych spotkaniach dzieci poznają całą paletę mitycznych postaci: Buszującą wśród zbóż Południcę, Skrywającego się w akwenach wodnych Utopca i dowcipną Babcię Jagę. Pierwsza odsłona ukaże nam świat Krasnoludków, małych mieszkańców naszych domostw. Podczas spotkania poznamy zwyczaje Krasnali w polskiej zagrodzie, zatańczymy do piosenki Agrafki oraz będziemy uczestniczyć w zabawach scenicznych przygotowanych przez Zielona Furię i Sambora. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu

Znajdź nocleg w pobliżu