2024-09-23 - Standup Maciej Stuhr: MAM TO WSZYSTKO W STANDUPIE! - 331039 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeńStandup - Maciej Stuhr: MAM TO WSZYSTKO W STANDUPIE!
Maciej Stuhr: MAM TO WSZYSTKO W STANDUPIE!

Znajdź nocleg w pobliżu
Plakat Maciej Stuhr: MAM TO WSZYSTKO W STANDUPIE! 331039
Kiedy: 2024-09-23, godzina 17:00:00
Gdzie: Marki, MCER - Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne, Wspólna 40-42
Bilety od: 150zł

Kup Bilety na standup
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

O wydarzeniu

Maciej Stuhr powraca na scenę kabaretową w wielkim stylu! Jego najnowszy program, czyli "Maciej Stuhr: Mam to wszystko w standupie!", to humor na najwyższym poziomie, pełen błyskotliwych, inteligentnych spostrzeżeń na temat rzeczywistości. Czego możemy się spodziewać? Co kryje się za intrygującym tytułem? Jak to jest mieć wszystko w stand-upie? Na pierwszy plan wysuwa się znakomita rozrywka oraz przyjazna i radosna atmosfera, którą jak nikt inny Maciej Stuhr potrafi wytworzyć na scenie i widowni. 30 lat doświadczenia estradowego nie pozostaje bez znaczenia, a jego powrót do zabawy z publicznością jest pełen energii i świeżości.


Maciej Stuhr, czyli człowiek orkiestra, który oprócz aktorstwa filmowego i teatralnego upodobał sobie reżyserowanie, pisanie felietonów, działalność dydaktyczną i wiele innych... Jak poradzi sobie w nowej roli? Przekonaj się, kupując bilety na najnowszy stand-up Macieja Stuhra!


Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na standup

Na koncercie wystąpią: Maciej Stuhr

Plakat Maciej Stuhr: MAM TO WSZYSTKO W STANDUPIE! 331039

O artyście

Jego najnowszy program, czyli "Maciej Stuhr: MAM TO WSZYSTKO W STANDUPIE!", to humor na najwyższym poziomie, pełen błyskotliwych, inteligentnych spostrzeżeń na temat rzeczywistości. Czego możemy się spodziewać? Co kryje się za intrygującym tytułem? Jak to jest mieć wszystko w stand-upie? Na pierwszy plan wysuwa się znakomita rozrywka oraz przyjazna i radosna atmosfera, którą jak nikt inny Maciej Stuhr potrafi wytworzyć na scenie i widowni. 30 lat doświadczenia estradowego nie pozostaje bez znaczenia, a jego powrót do zabawy z publicznością jest pełen energii i świeżości. Maciej Stuhr, czyli człowiek orkiestra, który oprócz aktorstwa filmowego i teatralnego upodobał sobie reżyserowanie, pisanie felietonów, działalność dydaktyczną i wiele innych… Jak poradzi sobie w nowej roli? Przekonaj się, kupując bilety na najnowszy stand-up Macieja Stuhra! Bilety do nabycia na:

Znajdź nocleg w pobliżu