2024-11-26 - Standup Maciej Stuhr: MAM TO WSZYSTKO W STANDUPIE! - 331058 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeńStandup - Maciej Stuhr: MAM TO WSZYSTKO W STANDUPIE!
Maciej Stuhr: MAM TO WSZYSTKO W STANDUPIE!

Znajdź nocleg w pobliżu
Plakat Maciej Stuhr: MAM TO WSZYSTKO W STANDUPIE! 331058
Kiedy: 2024-11-26, godzina 17:00:00
Gdzie: Toruń, Sala Koncertowa CKK Jordanki, ul. Aleja Solidarności 1-3
Bilety od: 110zł

Kup Bilety na standup
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

O wydarzeniu

Maciej Stuhr powraca na scenę kabaretową w wielkim stylu! Jego najnowszy program, czyli "Maciej Stuhr: Mam to wszystko w standupie!", to humor na najwyższym poziomie, pełen błyskotliwych, inteligentnych spostrzeżeń na temat rzeczywistości. Czego możemy się spodziewać? Co kryje się za intrygującym tytułem? Jak to jest mieć wszystko w stand-upie? Na pierwszy plan wysuwa się znakomita rozrywka oraz przyjazna i radosna atmosfera, którą jak nikt inny Maciej Stuhr potrafi wytworzyć na scenie i widowni. 30 lat doświadczenia estradowego nie pozostaje bez znaczenia, a jego powrót do zabawy z publicznością jest pełen energii i świeżości.


Maciej Stuhr, czyli człowiek orkiestra, który oprócz aktorstwa filmowego i teatralnego upodobał sobie reżyserowanie, pisanie felietonów, działalność dydaktyczną i wiele innych... Jak poradzi sobie w nowej roli? Przekonaj się, kupując bilety na najnowszy stand-up Macieja Stuhra!


Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na standup

Na koncercie wystąpią: Maciej Stuhr

Plakat Maciej Stuhr: MAM TO WSZYSTKO W STANDUPIE! 331058

O artyście

Jego najnowszy program, czyli "Maciej Stuhr: MAM TO WSZYSTKO W STANDUPIE!", to humor na najwyższym poziomie, pełen błyskotliwych, inteligentnych spostrzeżeń na temat rzeczywistości. Czego możemy się spodziewać? Co kryje się za intrygującym tytułem? Jak to jest mieć wszystko w stand-upie? Na pierwszy plan wysuwa się znakomita rozrywka oraz przyjazna i radosna atmosfera, którą jak nikt inny Maciej Stuhr potrafi wytworzyć na scenie i widowni. 30 lat doświadczenia estradowego nie pozostaje bez znaczenia, a jego powrót do zabawy z publicznością jest pełen energii i świeżości. Maciej Stuhr, czyli człowiek orkiestra, który oprócz aktorstwa filmowego i teatralnego upodobał sobie reżyserowanie, pisanie felietonów, działalność dydaktyczną i wiele innych… Jak poradzi sobie w nowej roli? Przekonaj się, kupując bilety na najnowszy stand-up Macieja Stuhra! Bilety do nabycia na:

Znajdź nocleg w pobliżu