2024-04-27 - Spektakl Magic Show - Kamil Scott - 304767 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeńSpektakl - Magic Show - Kamil Scott
Niemożliwy Spektakl

Znajdź nocleg w pobliżu
Plakat Magic Show - Kamil Scott 304767
Kiedy: 2024-04-27, godzina 20:00:00
Gdzie: Łódź, Magic Room, Ul. Piotrkowska 29
Bilety od: 49zł

Kup Bilety do teatru
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

O wydarzeniu

Jeśli kochasz rozrywkę na żywo. Jeśli intryguje Cię sztuka iluzji. Jeśli chcesz poczuć magię. To moje nowe Show jest stworzone dla Ciebie!

Jestem Kamil Scott i od 15 lat pasjonuje mnie występowanie przed publicznością. Uwielbiam, będąc na scenie, spotykać się z Twoim wzrokiem, uśmiechem i niedowierzaniem. Moje autorskie Magic Show nie tylko bawi i zaskakuje, ale także pozwala Ci wpływać na to, co dzieje się na scenie. Będziesz tasować i drzeć karty do gry, nauczysz się przewidywać przyszłość i cofniesz się w czasie! Możesz spodziewać się co najmniej 60 minut doskonałego kunsztu iluzji oraz interaktywnej zabawy między nami.

Zapraszam Cię do mojego świata, wejdź - nie pożałujesz.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety do teatru

Na koncercie wystąpią: Kamil Scott

Plakat Magic Show - Kamil Scott 304767

O artyście

Jeśli kochasz rozrywkę na żywo. Jeśli intryguje Cię sztuka iluzji. Jeśli chcesz poczuć magię. To moje nowe Show jest stworzone dla Ciebie! Jestem Kamil Scott i od 15 lat pasjonuje mnie występowanie przed publicznością. Uwielbiam, będąc na scenie, spotykać się z Twoim wzrokiem, uśmiechem i niedowierzaniem. Moje autorskie Magic Show nie tylko bawi i zaskakuje, ale także pozwala Ci wpływać na to, co dzieje się na scenie. Będziesz tasować i drzeć karty do gry, nauczysz się przewidywać przyszłość i cofniesz się w czasie! Możesz spodziewać się co najmniej 60 minut doskonałego kunsztu iluzji oraz interaktywnej zabawy, z odpowiednią dozą humoru i autoironii. Zapraszam Cię do mojego świata, wejdź – nie pożałujesz. Bilety do nabycia na:

Znajdź nocleg w pobliżu