2022-11-27 - Spektakl Magiczne Andrzejki - Familijne Magic Show! - 99379 - Portal kapele.net

Spektakl - Magiczne Andrzejki - Familijne Magic Show!

Kiedy: 2022-11-27, godzina 17:00:00
Gdzie: Gorzów Śląski, Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury, Rynek 4
Bilety od: 35.00zł

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Zapraszamy wszystkich na Andrzejkowe Magic Show w wykonaniu jednego z najlepszych iluzjonistów młodego pokolenia w Polsce - Bartosza Lewandowskiego - Finalisty programu Mam Talent!

Andrzejkowe Magic Show to godzinne widowisko magii i iluzji przeznaczone dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Podczas widowiska widzowie przeniosą się w magiczną podróż, a niemożliwe na oczach całej publiczności stanie się możliwe! Głównym punktem programu będą triki z ptakami, którymi Bartosz Lewandowski podbił 11 edycję telewizyjnego "Mam Talent"! To jedne z głównych atrakcji występów Bartosza, które zachwyciły tysiące widzów przed telewizorami w całym kraju! Jednak to nie koniec atrakcji jakie jeszcze na Was czekają! Nie zabraknie sporej dawki śmiechu, którą dostarczy kabaretowo-magiczna część widowiska. Przepowiednie, etiuda z latającym stolikiem, pojawiające i znikające przedmioty, magia ze śnieżnobiałym królikiem, manipulacje, duże iluzje w asyście pięknej asystentki oraz wiele innych magicznych urozmaiceń!

To będzie pokaz czystej iluzji podczas, którego każdy widz znajdzie coś dla siebie, zarówno młodszy jak i starszy! Magiczna godzina, której nie możecie przegapić! Koniecznie zasiądź na widowni i zobacz prawdziwą magię!

Kup Bilety do teatru

Na koncercie wystąpią:

O artyście

Kup Bilety do teatru

Znajdź nocleg w pobliżu