2024-04-19 - Standup Magiczny Stand-up Michał Skubida - 263076 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeńStandup - Magiczny Stand-up Michał Skubida
"NieNaŻarty"

Plakat Magiczny Stand-up Michał Skubida 263076
Kiedy: 2024-04-19, godzina 19:00:00
Gdzie: Łódź, KIJ, ul. Jaracza 45
Bilety od: 45zł

Kup Bilety na standup Znajdź nocleg w pobliżu
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

O wydarzeniu

Show które łączy w sobie spektakularne iluzje, komedię oraz elementy stand-up. Wystąpi dla Was Michał Skubida, jeden z najlepszych polskich iluzjonistów, którego poczynania w internecie oglądają setki tysięcy osób!


A co o show mówi sam występujący? Cześć, z tej strony Skubi! Możecie kojarzyć mnie z TikToka, Facebooka albo Youtuba! Występowałem też w TV!, Londynie, Edynburgu, Amsterdamie a nawet Radomiu! Jest też bardzo duża szansa, że w ogóle mnie nie znacie.


Czym więc jest mój program "NieNaŻarty"? 

To połączenie Komedii oraz Iluzji. Będziecie się śmiać i jednocześnie zastanawiać jakim cudem wybrana karta pojawiła się w Waszej kieszeni! Dowiecie się dlaczego zostałem iluzjonistą, czemu magicy tak bardzo chronią sekrety i będziecie mogli przekonać się, czy czytanie w myślach jest możliwe? A jeśli sami chcieliście kiedyś nauczyć się Magicznej Sztuczki to mam dobrą wiadomość!-podczas występu zdradzam jeden trik! Nie przedłużając! Zapraszam was na interaktywne, zaskakujące, zabawne i co najmniej przyzwoite show w przyzwoitej jak na obecne czasy cenie.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na standup Znajdź nocleg w pobliżu

Na koncercie wystąpią: Michał Skubida

Plakat Magiczny Stand-up Michał Skubida 263076

O artyście

Michał Skubida - zawodowy iluzjonista z wielkim poczuciem humoru! Krążą legendy ze jak się urodził to w jednej ręce trzymał talię kart a w drugiej pączka- co zniknęło pierwsze? Nie wiadomo. Pewne jest natomiast że Skubi Już od pierwszej sekundy pokazu sprawi, że będziecie zanosić się śmiechem, jednocześnie przecierając oczy ze zdumienia. Jego pasja zabrała go do Edynburga na największy Festiwal artystyczny na świecie oraz kilku innych europejskich miast min. do Londynu, Amsterdamu i Radomia Jakiś czas temu swoją magię prezentował również w TV. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na standup Znajdź nocleg w pobliżu

Znajdź nocleg w pobliżu