2023-05-06 - Koncert Man in the BOX - 154989 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Koncert - Man in the BOX
FIRE 90's- Tribute to Grunge & HEY, Man in the BOX feat. Piotr Banach; Kafi (BaiKa)

Kiedy: 2023-05-06, godzina 20:00:00
Gdzie: Toruń, Komibinat Kultury, Podmurna 1
Bilety od: 50zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Tęsknicie za grunge? Za epoką flanelowych koszul, mocnych, gitarowych riffów i zadziornych, ale dziwnie przy tym melancholijnych wokali? Bo my tak, więc w naszych głowach pojawiła się myśl o wspaniałej sentymentalnej podróży. Fire 90's to wspólne przedsięwzięcie Piotra Banacha oraz Kafi razem z polskimi specjalistami od grunge - Man in the Box. Nazwa koncertu to nawiązanie do debiutanckiej płyty Hey, która wprowadziła zespół Hey na szczyt popularności oraz wprowadziła krajową muzykę do miasta Seattle.


W 30 lat po ukazaniu się płyty Fire będziemy grać najbardziej grunge'we piosenki Hey'a razem z hitami Nirvany, Pearl Jam, Soundgarden, oraz Alice in Chains. Zaczynamy więc naszą nową muzyczną podróż w czasie!

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią: Man in the BOX

O artyście

Man in the Box - Tribute to Grunge to subkultura GRUNGE w pigułce. Grając największe hity takich zespołów jak Nirvana, Pearl Jam, Soundgarden, oraz Alice in Chains, powstałe na początku lat 90-tych poprzedniego wieku w Seattle, pragniemy wskrzesić ówczesnego ducha alternatywnego rocka. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu