2024-06-12 - Standup Michał Leja Stand-up - 304864 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeńStandup - Michał Leja Stand-up
Z kartki: "Tryptyk" | gość: Piotrek Szumowski nr 1

Znajdź nocleg w pobliżu
Plakat Michał Leja Stand-up 304864
Kiedy: 2024-06-12, godzina 19:00:00
Gdzie: Kraków, Klub Zaścianek, Józefa Rostafińskiego 4
Bilety od: 40zł

Kup Bilety na standup
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

O wydarzeniu

Zapraszamy na specjalne wydarzenie formatu "Z kartki" pt. "Tryptyk". Trzy dni w pełni improwizowanego stand-upu, do którego inspirację napiszecie wy na karteczkach, które my będziemy losować. Do ojczyzny powrócił mój najlepszy wróg: Piotrek Szumowski. Wyzwałem go, by zmierzył się z tym arcytrudnym formatem! Raz można zrobić na farcie, przy drugim decydujące będzie sceniczne doświadczenie, natomiast przy trzecim dniu się okaże się, kim jest, tak naprawdę, Piotrek Szumowski!


Zapraszamy na trzy dni w pełni improwizowanego stand-upu! Każdy wieczór będzie niepowtarzalny, więc śmiało możecie wpadać na wszystkie trzy dni!


Michał Leja to stand-uper, improwizator i twórca wielu formatów komediowych (m.in. "Encyklopedia stand-upu", "Michał Leja Show", "Mini Leja Show", "Z kartki"), który szturmem zdobył sympatię publiczności w całej Polsce oraz uznanie środowiska komediowego. Niecodzienne spojrzenie na świat, świetna interakcja z publicznością oraz otwartość na inne formy sprawiają, że każdy występ Michała to rozrywka na najwyższym poziomie. Brał udział w największych trasach stand-upowych (m.in. Please Stand-up, Gala Stand-upu), a solowo zrealizował do tej pory 4 programy stand-upowe: "Laugh Out Loud" (Netflix, 2016), "Wszystko Pod Kontrolą" (Youtube, 2018), "Bezbek" (2019) oraz "Anatomia" (Youtube, 2022). Aktualnie jeździ ze swoim najnowszym solowym programem "Chciałbym się mylić"."

* 18+ Występ tylko dla widzów pełnoletnich.
* W Klubie jest obowiązkowa szatnia - 4 PLN.
* Nagrywanie występu w formie audio i wideo jest zabronione.
* Wydarzenie jest rejestrowane i kupno biletu wiąże się z wyrażeniem zgody na nagrywanie głosu i wizerunku.
* Osoby nietrzeźwe i przeszkadzające będą wypraszane bez możliwości ubiegania się zwrotu za bilet.
* Handel biletami w celu zysku jest przestępstwem (Art. 133 kw).

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na standup

Na koncercie wystąpią: Michał Leja

Plakat Michał Leja Stand-up 304864

O artyście

Michał Leja to stand-uper, improwizator i gospodarz programu "Michał Leja Show", który szturmem zdobył uznanie publiczności w całej Polsce oraz uznanie środowiska komediowego. Niecodzienne spojrzenie na świat, świetna interakcja z publicznością oraz otwartość na inne formy sprawiają, że każdy występ Michała to rozrywka na najwyższym poziomie. Bilety do nabycia na:

Znajdź nocleg w pobliżu