2024-01-04 - Koncert Michał Wiśniewski Akustycznie IV - 209266 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeńKoncert - Michał Wiśniewski Akustycznie IV
Michał Wiśniewski Akustycznie IV

Plakat Michał Wiśniewski Akustycznie IV 209266
Kiedy: 2024-01-04, godzina 19:00:00
Gdzie: Łódź, Klub Scenografia, ul. Zachodnia 81/83
Bilety od: 129zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu
Udostępnij:
Średnio 4.75 na 4 głosów

O wydarzeniu

Michał Wiśniewski Akustycznie po raz czwarty...! 


Najlepsze akustyczne brzmienie w aranżacjach na gitarę akustyczną, fortepian, kontrabas i instrumenty perkusyjne. Największe hity Michała i zespołu Ich Troje, takie jak "A wszystko to…", "Powiedz", "Zawsze z Tobą chciałbym być", "Kochaj mnie Kochaj" czy "Wypijmy za to!" oraz dla najwierniejszych fanów muzyczne rarytasy sponad 350 wykonanych przez niego piosenek jak "Geranium", "Czarno-Biały Świat" czy "Piątek" i "Opowieść". Zapraszamy serdecznie na 120 minut muzycznej uczty! 


Artysta przygotował na ten koncert trzy różne rodzaje biletów, a dwa z nich dają Państwu możliwość spotkania z Michałem twarzą w twarz po koncercie! Szczegóły znajdą Państwo poniżej:


Bilet normalny - uprawnia tylko do uczestnictwa w koncercie.


Bilet VIP Backstage Pass - posiadacze biletów Vip Backstage Pass otrzymują możliwość spotkania z Artystą po koncercie, a także zrobienia pamiątkowego zdjęcia. *Zdjęcie z Artystą wykonuje obsługa zespołu - do pobrania dzień po koncercie z oficjalnego profilu Michała Wiśniewskiego na Facebooku.


Bilet Sponsor Package - posiadacze biletów Sponsor otrzymają możliwość uczestniczenia w próbie* zespołu, a po koncercie - możliwość spotkania z Artystą i zrobienia zdjęcia** w pierwszej kolejności. Ponadto każdy posiadacz biletu Sponsor otrzyma również gadżet niespodziankę. 


* Informacja o godzinie próby zespołu podana zostanie dzień przed wydarzeniem, na oficjalnym profilu Michała Wiśniewskiego na Facebooku.

** Zdjęcie z Artystą wykonuje obsługa zespołu - do pobrania dzień po koncercie z oficjalnego profilu Michała Wiśniewskiego na Facebooku.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

Na koncercie wystąpią: Michał Wiśniewski

Plakat Michał Wiśniewski Akustycznie IV 209266

O artyście

Michał Wiśniewski Akustycznie po raz czwarty...! Najlepsze akustyczne brzmienie w aranżacjach na gitarę akustyczną, fortepian, kontrabas i instrumenty perkusyjne. Największe hity Michała i zespołu Ich Troje, takie jak "A wszystko to…", "Powiedz", "Zawsze z Tobą chciałbym być", "Kochaj mnie Kochaj" czy "Wypijmy za to!" oraz dla najwierniejszych fanów muzyczne rarytasy sponad 350 wykonanych przez niego piosenek jak "Geranium", "Czarno-Biały Świat" czy "Piątek" i "Opowieść". Zapraszamy serdecznie na 120 minut muzycznej uczty! Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

Znajdź nocleg w pobliżu